Březnové tipy na akce: Aleš Palán, nigerijský princ Obonete S. Ubam i Radkin Honzák – Luxor zve na podnětná setkání s autory

Autor: dne 14 března 2019

Březen bude v Luxoru ve znamení inspirativních besed, křtů a autogramiád. Těšit se můžete na Aleše Palána – novináře, publicistu a spisovatele, jehož doménou jsou rozhovory, do Luxoru zavítá také nigerijský princ z Bruntálu Obonete S. Ubam se svou knihou Sedm let v Africe a na programu je i beseda s Radkinem Honzákem, renomovaným psychiatrem a psychoterapeutem, kterého se můžete zeptat třeba na to, proč je současnost v očích psychiatra jedním velkým blázincem?

Úterý 19. března od 17 hodin
Palác knih Luxor – Václavské náměstí

Aleš Palán – autogramiáda a beseda ke knize Raději zešílet v divočině.

Aleš Palán – novinář, publicista a spisovatel, jehož doménou jsou rozhovory. Vloni mu vyšel knižní bestseller Raději zešílet v divočině. Se samotáři ze Šumavy strávil autor dva roky života a s řadou z nich nadále zůstává v kontaktu. Jak se mu podařilo vyzpovídat osm samotářů žijících uprostřed šumavských lesů? Dozvíte se na besedě, která se uskuteční v úterý 19. března od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí!

Středa 20. března od 17 hodin
Palác knih Luxor – Václavské náměstí

Obonete S. Ubam Sedm let v Africe – křest knihy a autogramiáda syna nigerijského krále.

Obonete S. Ubam se narodil české matce a nigerijskému otci. Vyrůstal v Bruntále a v patnácti letech odjel poprvé do Nigérie, aby blíže poznal svého otce, své kořeny i identitu. Kniha Sedm let v Africe vypráví o tom, jak na svá bedra převzal rodinné dědictví, nástupnické povinnosti, firmu
i zodpovědnost za osud rodiny, kterou však sotva znal. Přijďte si do Luxoru pro podpis syna nigerijského krále! Ve středu 20. března od 17 hodin v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Knihu pokřtí taneční choreograf Yemi A.D.

Pátek 22. března od 17 hodin
Palác knih Luxor – Václavské náměstí

Radkin Honzák – beseda a autogramiáda.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď