reklama

Broušení obličeje a šnečí sliz – VIPky udělají pro krásu opravdu cokoliv!

reklama

Když vás živí vzhled, i malá nedokonalost vás hodně rozhodí. V honbě za krásou se i české tváře nebojí experimentovat, a vyhledávají čím dál prapodivnější způsoby, jak bojovat se svými nedokonalostmi.

Svým pozitivním přístupem ke zkrášlování všeho druhu se netají sexy moderátorka Eva Decastelo. Její poslední výstřelek ji zavedl do kosmetického salonu v Pařížské ulici, kde si nechala udělat šnečí masáž. „Šnečí sliz obsahuje enzymy, které pomáhají s hojením jizev například po akné,“ vysvětluje trochu bizarní ošetření majitelka salonu Michaela Hnátková.

Šnečí party se zúčastnily i další krásky, u kterých by většina z nás podlomené sebevědomí rozhodně nečekala. O problematické pleti ví své totiž i současná česká miss Lea Šteflíčková. „S akné bojuji už delší dobu, pomohl mi až biologický peeling v salonu Inka,“ přiznala. Že ji, i například Olgu Lounovou, nezvladatelné pupínky trápily opravdu hodně, potvrzuje i to, že se rozhodly podstoupit kosmetickou proceduru, při které jim byla v podstatě obroušena vrchní vrstva kůže. „Není to rozhodně nebezpečné,“ směje se Lounová. „Při vystoupeních mám na obličeji vrstvu make-upu, při rallye se zase potím pod helmou a jsem v prašném prostředí. Za 4 roky boje s pupínky mi nic nepomohlo, až toto.“

Smířit se tím, že její pleť už není jako ve dvaceti, se musela zrzka Romana Pavelková: „já se přiznám, že až tak do třiceti jsem používala jeden krém na všechno. Na tělo, ruce i na obličej, prostě jsem to vůbec nemusela neřešit. Až po porodu se mi udělaly na obličeji menší pigmentové skvrny a časem přišly i vrásky, takže jsem se o pleť automaticky začala více starat. Dnes mám krém na oči, denní i noční krém, výživu, peeling, masku a mnoho dalšího.“ Podobné štěstí měla i její kolegyně Klára Medková, kterou dvojice šneků zaujala natolik, že se jim prý i ona brzy svěří do péče.

Fotografie: Salon Inka

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama