reklama

Bubeník Blur Dave Rowntree zakončí narozeninový mejdan TATA Bojs

reklama

Velkou celodenní oslavu třicátých narozenin kapely Tata Bojs na Metronome Festivalu Prague 2018, uzavře hvězdný zahraniční host. S DJ setem přijede bubeník britských Blur Dave Rowntree. Svým programem doplní unikátní sestavu představitelů české hudební scény, která se na narozeninové oslavě sejde. Metronome Festival Prague 2018 proběhne ve dnech 22. – 23. června 2018 tradičně na pražském Výstavišti. Vstupenky jsou již v prodeji na stránkách festivalu a v síti Ticketpro.

„Dave Rowntree odehraje set plný hitovek, které všichni znají, s oblibou pouští například tracky Kaiser Chiefs, The Prodigy, Fat Boy Slim nebo i The Chemical Brothers, kteří u nás vystoupí živě. Bude to perfektní zakončení nejen narozeninové oslavy Tata Bojs, ale prvního dne festivalu vůbec,“ slibuje programová ředitelka Metronome Festivalu Prague Barbora Šubrtová.

Dave Rowntree, bubeník Blur, jedné z nejslavnějších britských kapel posledních dekád, jež mimochodem počítá svoji existenci od stejného roku jako Tata Bojs, tedy 1988, je jejím členem od samého začátku. Kromě hudby má mimořádně široké spektrum zájmů a profesí: je filmovým animátorem, v pauzách činnosti mateřské kapely se zabývá advokacií a na krajské úrovni je dokonce politikem, reprezentujícím labouristickou stranu. Milan Cais dodává: „Začíná to vypadat na perfektní večírek! DJ set Davea Rowntreeho bude, zdá se, skvělou třešničkou na našem narozeninovém dortu. Děkujeme a těšíme se!“

Kromě Davea Rowntreeho budou hosty narozeninové oslavy Tata Bojs na Metronome Festivalu Prague 2018 také Midi Lidi, Zrní a Umakart obnovený speciálně pro tuto příležitost. Všichni odehrají plnohodnotný zhruba hodinový koncert.

Z dalších účinkujících Metronome Festivalu Prague 2018 byli již ohlášeni například hvězdy elektronické hudby The Chemical Brothers, mladý písničkář Tom Odell, rockové ikony John Cale a David Byrne nebo Faithless DJ Set. Aktuálně jsou v prodeji vstupenky na stání i sezení, pro juniory od 12 do 18 let či VIP vstupenky. Nově Metronome Festival nabízí také slevy pro klienty České spořitelny a držitele ISIC karet. Vstupenky jsou v prodeji na stránkách festivalu a v síti Ticketpro.

Metronome Festival Prague 2018

Praha, Výstaviště, 22. – 23. června 2018

Metronome Festival Prague je mezinárodní hudební festival, který se koná od roku 2015 každoročně na holešovickém Výstavišti v bezprostřední blízkosti centra Prahy. Nabízí vystoupení nejzajímavějších mezinárodních hvězd v kombinaci s tím nejlepším z české hudební scény. Festival kromě kvalitní hudby a špičkového zvuku nabízí i amfiteátr s atmosférou, zastřešené scény, kvalitní jídlo bez front, fungující velkokapacitní wi-fi či dostatek míst k sezení.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama