reklama

To budete koukat! Nová dvojice showbyznysu!

reklama

Je tu opět konec roku, čas, kdy zhodnocujeme, co se povedlo a co je lepší nechat plavat. Když ale něco končí, obvykle něco jiného začíná. O tom ví své reportérka Martina Jandová a fotograf Jaroslav Urban. A co mají tito dva společného? Zamilovali se do sebe navzájem a jako pár se objevili na vánočním večírku Žilní kliniky.

Martina se od svých známých dozvěděla, že primář Žilní kliniky MUDr. Ota Schütz je vyhlášeným včelařem a že za svůj med obdržel několik medailí. V této době, kdy každý potřebuje zvyšovat svou imunitu, se Martina s Járou za doktorem-včelařem vydali, aby si od něj pár sklenic medu koupili. Náhodou se trefili přímo do večírku. S doktorem Schützem se dali do řeči nejdříve o medu. A to by nebyl profesně deformovaný žilní chirurg, kdyby ihned nezačal zkoumat, zda jsou Martiny nohy v pořádku. Martina se přiznala, že se jí křečové žíly již na nohou objevily po předloňské operaci kolene, ale jelikož jí nebolí, nevěnovala jim zatím pozornost. „Často se stává, že křečové žíly v počátku nezpůsobují žádnou bolest, ovšem čím dříve s nimi začnete něco dělat, tím lepší výsledky můžete při případné operaci zaznamenat a tím menší riziko vám hrozí,“ uvědomil Martinu doktor Schütz. Čím Martina Járu natolik zaujala, proč právě ona? Jára Urban se k tomu stručně a jasně vyjádřil: „Já myslím, že jsem jí po 12 letech konečně poznal. Víc neřeknu.“ Takto nesdílný byl výjimečně zamilovaný Jára Urban.

Kdo si počká, ten se dočká

A jak jejich vztah vůbec začal? To nám zase prozradila Martina Jandová: „Seznámili jsme se myslím tak před dvanácti lety při společném focení s Mirjam Landovou a JUDr. Petrem Pečeným. Od toho dne se z nás stali dobří kamarádi, pracovali jsme spolu, jezdili na nesčetně pracovních dovolených a často se vídali. Jára mi celé ty roky dával najevo, že by se mnou chtěl být víc než jen kamarád a byl tady vždy pro mě, když jsem měla trable. Prostě si na mě od té doby trpělivě počkal. A je vidět, že kdo si počká, ten se dočká.:-) Teď spolu žijeme a je nám hezky“ přiznala pyšně a šťastně Martina. Mezi pozvanými hosty se na večírku objevil i Jiří Krampol, který byl primářem Žilní kliniky požádán o pokřtění nejnovějšího ultrazvukového přístroje. Razantně to odmítl se slovy: „Vzhledem k ceně přístroje si ho nedovolím polít,“ a skleničkou s červeným vínem raději pokřtil své zažívací ústrojí. To Radek John přijal pozvání také proto, že je stejně jako doktor Schütz velkým znalcem a milovníkem dobrého a kvalitního vína. Kdysi se díky tomuto hobby poznali a od té doby jsou z nich přátelé.

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama