reklama

Bvlgari summer party proběhla ve velkém stylu

reklama

Společnost Bvlgari spolu se svými klienty a vybranými novináři přivítala blížící se léto ve velkém stylu. Bvlgari Summer Party se konala na známé pražské adrese v nově zrekonstruované budově Na Příkopě 14. Pestrý koktejl pod taktovkou art direktora Jana Kňourka se nesl v duchu starověkého Říma, mystického symbolu hada a kolekce Serpenti. Nezapomenutelným zážitkem pro všechny významné hosty se nepochybně stala jedinečná Serpenti show.

Příchozí návštěvníky vítala skulptura volavky s křídly ze živých orchidejí, která ve svém zobáku pečlivě střežila symbol a inspiraci večera – náramek z kolekce Serpenti. Za doprovodu příjemné hudby obohacené líbeznou melodií mistrovské violoncellistky si hosté mohli užít lyrickou, přesto však moderní atmosféru. Zazněním zvučného hromu v přítmí vyzdobeného sálu nadešel čas pro divadelní vystoupení s antickým námětem. Filozofická rozmluva mezi bohy na Olympu o poslání krásy a lásky a jejich významu v životě nejen smrtelníků, ale i bohů vyústila v magickou věštbu orákula, které našeptalo bohyni Afroditě zdobit se šperkem Serpenti k zvýraznění její ženskosti a svůdnosti, aby se i přes svou nadpozemskou krásu stala ještě přitažlivější. Bezprostředně po věštbě následovalo vystoupení „hadího muže“, tanečníka ze souboru Cirque du Soleil Andreye Katkova, jehož neskutečné akrobaticko-taneční vystoupení sledovali hosté s němým úžasem.

Parádní atmosféra

Po skončení programu se slova ujala ředitelka pražského butiku Bulgari Silvia Patrová, která svým vlídným proslovem přivítala všechny přítomné významné hosty a popřála jim příjemnou zábavu ve společnosti skvělých lidí a ikonických šperků a hodinek Bulgari. Po bujarém potlesku patřícím všem účinkujícím zmíněné show a ředitelce butiku Silvii Patrové začala velkoplošná projekce za doprovodu DJ Briana.
Hosté si v pokročilém večeru vychutnávali rytmickou hudbu a skvělé italské jídlo a pití, které bezesporu k létu a té správné uvolněné atmosféře patří. Pro zpestření připravil butik Bulgari šest vitrín představujících současné modely z kolekcí šperků, dámských a pánských hodinek značky Bulgari. Tohoto příjemného společenského večera se zúčastnili významní hosté z řad tisku a známých osobností politického a kulturního světa jako odbornice na etiketu Eliška Hašková-Coolidge, herečka Jitka Schneiderová, módní návrhářka Beata Rajská, zpěvák Michal David či stylista hvězd Filip Vaněk. Značka Bulgari v loňském roce oslavila 130. výročí. Za jejím úspěchem stojí především odvaha být výjimečný a inovátorský styl, který ji proslavil po celém světě. Původně šperkařská společnost dnes vyrábí nejen šperky, ale i vysoce sofistikované hodinky, doplňky, parfémy a expandovala i do oboru hotelnictví. Společnost založil Sotirio Bulgari v roce 1884, kdy byl otevřen historicky první butik v italském Římě, který je i dosud celosvětovou vlajkovou lodí mezi luxusními butiky.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama