reklama

To byla paráda! Vali Angel okouzlila Olomuc

reklama

Ještě neuměla mluvit, ale už zpívala! Tak se dá s trochou nadsázky charakterizovat chuť mladičké zpěvačky, která si říká Vali Angel, do zpívání. Dejte jí do ruky mikrofon, postavte ji na pódium a pak už jen zírejte. Přesně tak, jako v sobotu návštěvníci v obchodním centru Olomouc City.

V době, kdy se většina dětí na světě sotva rozkoukává, Vali už hrála na klavír, tančila latinu a samozřejmě hlavně zpívala. Jejím snem je vyprodat O2 arénu v Praze jako zpěvačka, hrát v muzikálech a filmech. Kdyby jí jednu písničku napsala sama LP (Laura Pergolizzi, pozn. red.), která ji okouzlila na festivalu Clours of Ostrava, asi už by si pak v životě nic jiného nepřála.

K tomu je však ještě hodně daleko a kdo ví, jestli se to vůbec někdy povede. V každém případě má Vali slušně našlápnuto. A jen tak mimochodem, po vzoru LP si již pořídila vlastní ukulele, na které se učí hrát. V Olomouci je sice neměla, nezaujala však o nic méně. „Byla jsem z ní nadšená. A hlavně moje dcera. Koukaly jsem na ni a říkaly si, co z ní asi vyroste. Myslím, že může být pravdovou hvězdou,“ usmívala se paní Dagmar, která v olomouckém obchodním centru také byla. Nejen ona je zvědavá.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama