reklama

Byt s bazénem se slanou vodou: bydlení „all in one“ upgraduje

reklama

Bydlení v konceptu „all in one“ dostává nové dimenze. Byty se zázemím domu, privátní zahradou pro pěstování vlastní zeleniny či grilování, terasou a pohodlným parkováním, jsou bezesporu trendem. Rezidence Chrlice Place tento koncept povyšuje bazénem se slanou vodou, který náleží k vašemu bytu.

Propojení komfortu bytu s možností trávit čas venku, na zahradě, přitom bydlet kousek od centra města a v klidné lokalitě: takové bydlení ocení především rodiny s dětmi. Chrlice Place budoucím rezidentům nabídnou i něco unikátního navíc – bazén se slanou vodou přímo na zahradě bytového domu.

„Pro slanou vodu jsme se rozhodli v souvislosti s budoucími rezidenty, které tvoří především rodiny s dětmi,“ říká Ivor Ševčík, předseda představenstva All Inclusive Development, která záměr realizuje. Slaná voda má mnoho předností – výborně dezinfikuje a současně je šetrná k pokožce. Nezpůsobuje alergické reakce ani červenání očí a příznivě působí na kožní problémy. To bude přínosem především pro děti, které často trápí ekzémy.

Zapuštěný bazén se zastřešením bude mít délku téměř deseti metrů, šíři necelých pěti metrů a hloubku metr a půl. „Samozřejmě jsme mysleli také na péči o bazén. Bude zcela automatický, se zajištěnou správou. Komfort uživatelů dál zvýší sprchy, které jsme umístili hned vedle bazénu,“ doplňuje Ivor Ševčík.

Chrlice Place jsou inovativní i po dalších stránkách: mají energetický štítek A, patří tedy do kategorie pasivního bydlení. Jako zdroj tepla využívají plynový kotel s fotovoltaickými panely, mají vodní podlahové topení a centrální rekuperační jednotku. Bydlení v Brně – Chrlicích má vše, co potřebujete: dobrou dostupnost do města, klid a přírodu v okolí, plnou občanskou vybavenost. Více o projektu najdete na http://www.chrliceplace.cz/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama