reklama

Být všechny ženy jako Sophia Loren, plastická chirurgie zkrachuje!

reklama

Jak to dopadne, když se chystají plastičtí chirurgové na národní soutěž krásy Česká Miss 2014? S nadsázkou lze říci, že si tam vlastně chodí okukovat své budoucí pacientky, neboť každá žena jednou zestárne a zatouží po vylepšení svého vzhledu. To se ale nedá tvrdit o Sophii Loren, která za posledních šedesát let zestárla sotva o polovinu a jak sama tvrdí, nikdy nevyužila plastické chirurgie a ani se nechystá.

Sophia Loren vyvrací tvrzení, že by kdy podstoupila jakýkoliv zákrok, který by vylepšil její vzhled. Má své rituály, kvůli kterým tvrdí, že nestárne, ale ty jsou čistě přírodního charakteru. „Jsem rád, že existují ženy, které nepotřebují využívat našich služeb. Svou práci děláme proto, aby byly ženy spokojené. Samozřejmě, zadarmo nepracujeme, je to naše práce, ale stejně jako si pokrývač nepřeje, aby někomu vítr unesl střechu, aby měl práci, tak ani my si nepřejeme, aby se ženy cítily ošklivé a nešťastné, aby musely jít za námi. Pokud je žena nespokojená, rádi jí pomůžeme, ale pokud je spokojená a cítí se být krásná, jako právě paní Sophia Loren, s nadšením to pozorujeme,“ říká s nadšením zástupce vedoucího lékaře kliniky Esthé MUDr. Libor Kment a v ruce pevně svírá fotografii, kterou na soutěži krásy společně s kolegy a Sophií Loren pořídili. „Sophia Loren je v necelých osmdesáti letech stále krásnou a žádoucí ženou. A to nemluvím pouze o jejím obličeji, ale i jiných tělesných partiích,“ zhodnotil MUDr. Karel Urban její klady.

Opravdová krása

Mít na památku fotografii s ženou, která v tomto věku nepodstoupila žádné zákroky a vypadá takhle skvěle, je pro plastického chirurga velký okamžik. Pokud se k tomu přičte, že se jedná o světovou hvězdu filmových pláten 60. let minulého století, pocit je to nepopsatelný a neopakovatelný. „Sophia Loren je noblesní dáma s obrovskou energií. Na svůj věk vypadá úžasně. Je úplně jedno, jaká je vaše profese, ale pokud u ní stojíte blízko, nemůžete dělat nic jiného, než si ten okamžik užívat a zapsat si ho do paměti,“ nadšeně popisuje své pocity MUDr. Ondřej Měšťák. Jak se totiž říká, čím větší hvězda, tím srdečnější a vstřícnější osobnost v ní žije. I přesto, že se kolem bývalé italské herečky neustále pohybovala několikačlenná ochranka, která nedovolila téměř nikomu, aby se k ní jen přiblížil, s nadšením a ochotou se nechala vyfotografovat s předními českými plastiky. Fotografie s hvězdou velikosti Sophie Loren je pro ně velmi cenná a mohou se s ní pochlubit i svým manželkám. Foto: archiv kliniky plastické chirurgie ESThÉ.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama