reklama

Castingy modelingové soutěže Elite Model Look už se blíží! Čtěte kdy a kde

reklama

Centrum Chodov a Centrum Černý Most i letos hostí pražské castingy nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které se odehrají 27. dubna (Chodov) a 7. května (Černý Most). O postup do národního, ale i celosvětového finále se mohou ucházet dívky a chlapci z celé České republiky. Ambasadorkou castingů se stala topmodelka Zuzana Stráská, jež bude provázet všemi jejich koly a podílet se spolu s porotou na výběru postupujících. Atraktivní doprovodný program pak zajistí živá vystoupení zpěváka Štěpána Urbana, finalisty Česko Slovenské SuperStar 2015.

Pražské castingy do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look světové modelingové agentury Elite se uskuteční 27. dubna 2016 v Centru Chodov a 7. května 2016 v Centru Černý Most, a to vždy od 15 hodin. Zúčastnit se jich mohou všechny dívky ve věku 13 až 22 let vyšší než 170 cm a chlapci ve věku 15 až 23 let s výškou nad 182 cm. Každý z nich absolvuje základní pohovor se zástupci agentury Elite, získá dárky od partnerů projektu a časopis Elle či Elle Man. V rámci castingů bude také probíhat losování o vlasovou kosmetiku Schwarzkopf, výrobky Rowenta for Elite Model Look pro vlasový styling a dekorativní kosmetiku Artdeco.

„Obě naše pražská centra i letos hostí prestižní castingy této exkluzivní modelingové soutěže. Stejně jako v minulých ročnících se velmi těšíme a jsme zvědaví, jestli právě z pražských kol vzejde modelka mezinárodního formátu, jako se to podařilo roku 2013 Evě Klímkové,“ uvedla Kristína Naňová, Senior Marketing Manager společnosti Unibail-Rodamco, vlastníka a provozovatele Centra Chodov a Centra Černý Most.

Návštěvníci castingů se mohou inspirovat Schwarzkopf Looks, trendy účesy a barvami pro rok 2016, které předvedou modelky agentury Elite Prague. Připraveno bude i kosmetické poradenství vizážistek Artdeco nebo vlasové analýzy a konzultace se specialisty značky Schwarzkopf. Chybět nebudou ani tipy profesionálů společnosti Rowenta, jak si snadno a rychle upravit vlasy pro každou příležitost. Atraktivní program doplní živá vystoupení zpěváka Štěpána Urbana, finalisty Česko Slovenské SuperStar 2015.

Červnové semifinále castingů Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2016 se bude konat v Praze a jeho vítězové a vítězky se utkají v zářijovém finále ve Španělském sále Pražského hradu. Nejlepší účastníci pak odcestují na 33. ročník světového finále Elite Model Look.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama