reklama

Cédéčko exHolki Kláry Kolomazníkové pokřtil král komiků Vlasta Burian i prezidet Zeman

reklama

Zpěvačka Klára Kolomazníková, bývalá členka dívčí skupiny Holki, pokřtila v Monarch Gastrobaru na Peršýně své v pořadí již čtvrté cédéčko. Album se jmenuje Nebe spí a vyšlo po dlouhých osmi letech. Jako interpret nebude poprvé uvedena Klára Kolomazníková, ale Claara.

„Je to už moje čtvrté album. Mám docela dost práce a tak tohle CD je pro mne taková radost, odreagování od vystupování,“ vysvětlila Klára, proč se rozhodla natočit nové album, které vzniklo ve spolupráci s producentem Petrem Fiderem, který stvořil dívčí kvartet Holki, v nichž se Kolomazníková proslavila. Křtu přihlížela i Klářina maminka a pětiletá dcerka Valerie.

„No jo, to je moje sluníčko. Zpěvu moc nedá, ale je vidět, že rytmus nepostrádá. Na rozdíl ode mne, hodně ráda tancuje. Já tancovat moc neumím, ale lákaly by mně latinské tance. Kdyby si mne někdo vzal do parády, vůbec bych se tanečnímu umění nebránila,“ prozradila svůj sen Klára Kolomazníková.

Za kmotry nového alba si zpěvačka vybrala herečku a dabérku Reginu Řandovou, stylistu Káju Pavlíčka a imitátora Petra Martiňáka, v jehož osobě přišel albu popřát hodně posluchačů i prezident Zeman nebo herec Vlasta Burian. „Dneska je Klára královna večera, tak se sluší, aby jí přišel popřát král – tedy král komiků,“ naladil známý imitátor do nesmrtelné intonace hlasu Vlasty Buriana.

Klára Kolomazníková nejenže dobře zpívá, ale ještě má srdce na správném místě. Humornou tombolou se organizátorům křtu povedlo vybrat více jak šest tisíc korun ve prospěch nemocného chlapečka Hynečka, který peníze potřebuje na dennodenní rehabilitaci.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama