reklama

Celebrity migrují za módou na jih

reklama

V jihočeském Písku proběhne 27. září netradiční módní přehlídka Chanelka s názvem evokujícím eleganci, šarm a styl. Pořadatelé touží navázat na tradici místního textilního průmyslu a podpořit butiky, designéry a regionální zájem o módu. Chanelku se nenechají ujít takové osobnosti jako spisovatelka a módní ikona Barbara Nesvadbová, blogerka Lucie van Koten či modelka a tvář večerního zpravodajství Monika Leová. Významným hostem z oblasti módy je návrhářka a pravidelná účastnice českých i zahraničních fashion weeků Denisa Dovala. Za projektem stojí modelingová agentura Verona a Centrum kultury města Písek. 

Večerem provede trochu netradičně blogerka Lucie van Koten, která je velice podobná mladé Coco Chanel. Pro Lucii to bude návrat do rodných jižních Čech a zároveň moderátorská výzva. „Mám za sebou již několik odmoderovaných projektů, ale Chanelka pro mě bude náročnější vzhledem k tomu, že v hledišti očekávám mnoho známých tváří a také se jedná o poměrně velkou akci,“ popisuje van Koten. 

O vztahu k módě a také o aktivitách svého nadačního fondu Be Charity promluví autorka knihy Síla stylu Barbara Nesvadbová. „Do Písku se moc těším a jsem nadšená z toho, že zájem o módu i pomoc bližnímu kvete i mimo Prahu. V listopadu pořádáme v Jižních Čechách první charitativní bazar oblečení a doplňků a věřím, že i tam bude hojná účast, a to nejen milovníků módy, ale i filantropů a lidí, kteří nás přijdou podpořit,“ říká Barbara Nesvadbová.

Molo ovládnou značky Kocman Fashion, Top Secret, Gerry Weber nebo Tonak. Výběr outfitů představí také českobudějovické Igy Centrum a oko dam i pánů potěší přehlídka luxusní spodního prádla. Návštěvníci módní show se inspirují netradičními kombinace mi brýlí a elegantních outfitů a eskalací večera se stane nová kolekci Denisy Dovaly. 

Více informací a předprodej vstupenek naleznete zde: http://www.centrumkultury.cz/event/340533/fashionshow-chanelka

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama