reklama

Černošická premiéra WWW Neurobeat – NAŽIVO!

reklama

Květnový díl NAŽIVO! představí smršť textů, rytmů a elektroniky. Již 4. května se v Černošicích vůbec poprvé představí legendární hudební projekt WWW Neurobeat. Projekt, který vznikl na začátku 90. let kombinuje industriální elektronickou hudbou, rap a poezii. WWWéčka patří v současnosti mezi nejsledovanější projekty české klubové scény. V Černošicích představí mimo jiné své nové album.

Kapela WWW vznikla v Praze na počátku devadesátých let, tedy v období pádu komunistického režimu, a byla jednou z prvních kapel experimentujících s rapem v ČR. V pozdějších letech začala pracovat s živými nástroji a odklonila se od klasické rapové produkce.

Hudba WWW originálně slučuje postupy hiphopu, industriálu, elektroniky a volné skladby. Texty Lubomíra Typlta a Ondřeje Anděry provokují posluchače, aby namáhal svou představivost, využívají rytmické možnosti jazyka v abstraktní rovině a jejich naléhavost umocňuje široká škála básnických a fonetických prostředků.

V Černošicích „WWWéčka“ představí své nové albumNeutopíš se dvakrát v téže řece. To bylo přijato s velkým ohlasem. „Produkce WWW na nové desce nadále patří k tomu nejzajímavějšímu a intelektuálně nejambicióznějšímu, co u nás vzniká.“píše v jedné z mnoha pozitivních recenzí server Aktuálně.cz

Celý večer zahájí mladá a z části lokální skupina The Breakrolls kombinující elektronické smyčky a zvuk živých nástrojů volně se inspirujíc žánry jako drum&bass, liquid funk, breakbeat nebo alternativní pop.

Vstupné na koncert činí 150Kč, do 26 let pak dokonce pouhých 100 Kč. Předprodej vstupenek na GoOut.cz, více informací na facebooku Na Nohou nebo na www.nanohou.eu

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama