reklama

Česká Miss 2016: Třetí den na Čapím hnízdě se nesl ve znamení salonu krásy

reklama

Finalistky soutěže Česká Miss se v posledních měsících rozhodně nenudí. O tom svědčí i nabitý program domácího soustředění. Třetí den se farma Čapí hnízdo změnila doslova v salon krásy. Dívky čekal workshop o správném líčení spředním vizážistou Pavlem Bauerem, praktická ukázka rychlých účesů pod vedením kadeřníků nebo „bra“ fitting, přednáška i s praktickou ukázkou, jak si vybrat správnou velikost podprsenky.

Třetí den se nesl v duchu ryze ženských záležitostí. Finalistky soutěže Česká Miss náročný den začaly vydatnou snídaní vkrásné restauraci Čapí hnízdo a pokračovaly prvním workshopem s kadeřníky. Ti jim poradili například, jaké by měly používat kartáče na vlasy nebo jak správně pečovat o dlouhé kadeře za použití kvalitních vlasových přípravků. Dívky si samy vyzkoušely rychlé účesy pro různé příležitosti a nejvíce si oblíbily tip na snadné vytvoření vln. Ke správnému účesu patří i dokonalý make-up. Dívky se nejprve nalíčily samy a své líčení poté konzultovaly s uznávaným vizážistou Pavlem Bauerem. Přímo na místě dostaly cenné rady, jak vybrat správný make-up či vytvořit kouřové oční stíny pro večerní příležitosti. „Všechny finalistky si umí vytvořit skvělý základ. Mluvili jsme spíše o konkrétních detailech, jako je volba očních stínů a správně zvolená barva rtěnky. Snažili jsme se o zachování jejich přirozenosti a podtržení osobnosti,“ řekl Pavel Bauer.

Sebevědomí jim nechybí

Říká se, že sebevědomí souvisí i s výběrem spodního prádla. „Mnoho žen ani netuší, jaká je jejich správná velikost košíčků. Jakmile podprsenka sedne, sebevědomí se rázem vyhoupne o něco výše a každá se cítíme jako bohyně,“ říká Pavlína Nováková, specialistka pro PR a komunikaci značky Astratex. Při focení spodního prádla finalistky ukázaly, že jim sebevědomí rozhodně nechybí. Hladké prádlo, které si dívky vyzkoušely, by mělo být součástí šatníku každé ženy a jeho tělová barva se navíc hodí pod většinu oblečení. Aby toho nebylo na jeden den málo, čekalo na dívky ještě další focení s unikátními betonovými šperky vytvořenými přímo pro ně. Prstýnky a náušnice ve studených šedivých a uhelných odstínech podtrhly jemnost a něžnost všech finalistek. Dívky si celý den užily a večer se mohly se zdravým sebevědomím pobavit na bowlingu na Čapím hnízdě, kde se koná celé domácí soustředění soutěže Česká Miss.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama