reklama

Česká Miss má nové logo, proč ke změně došlo?

reklama

Česká Miss představila v rámci semifinále nového ročníku národní soutěže krásy nejen dívky bojující o postup do finále, ale současně i nové logo. To se od předchozího loga výrazně odlišuje. Důvodů ke změně loga bylo několik.  

 

O změně loga jsme uvažovali už od počátku našeho vstupu do projektu Česká Miss, ale primárně jsme se soustředili na jednotlivé etapy v rámci plánování a příprav nového ročníku a tento krok jsme chtěli realizovat později. Na základě okolností jsme se rozhodli realizovat změnu loga již nyní, abychom mohli bez právních komplikací připravovat nový ročník soutěže Česká Miss 2017,“ uvádí ředitelka soutěže Eva Čerešňáková.

 

Proces změny loga urychlilo jednání bývalé ředitelky soutěže paní Marcely Krplové, která protiprávně a zřejmě i podvodně vyvedla ochrannou známku Česká Miss na firmu svého bratra, společnost ZEEM store s.r.o.

 

Martin Ditmar, předseda představenstva společnosti Miss Events, situaci objasňuje a poukazuje na fakta: „Současný zápis v rejstříku ochranných známek neodpovídá skutečnosti a byl proveden na základě protiprávního jednání bývalého odvolaného vedení soutěže s úmyslem poškodit soutěž Česká Miss. Ihned po našem vstupu do projektu jsme provedli registraci slovního spojení Česká Miss a nyní jsme ho doplnili o novou grafickou podobu loga. Nemusíme tak čekat na výsledek soudního rozhodnutí o navrácení ochranné známky a můžeme se plně věnovat přípravám nového ročníku.“

 

V rámci nového ročníku proběhly po České republice castingy a v minulém týdnu vzešly ze semifinále České Miss v Augustiniánském Domě v Luhačovicích i finalistky, které se chystají na své první soustředění v zahraničí. Ke 14 finalistkám, které vybrala porota, přibydou 6.3.2017 však ještě další 2 dívky na základě hlasování veřejnosti na webových stránkách České Miss. Na soustředění do Tater tak odjede celkem 16 dívek. Musejí se ale snažit a průběžně na sobě pracovat, protože specifický systém vyřazování v následujících týdnech vyřadí 6 dívek. V rámci finálového večera v červnu se bude o titul pak ucházet pouze 10 finalistek. O vítězce rozhodne svými hlasy jak odborná porota, tak divácké hlasování.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama