reklama

Česká Miss rozšiřuje tým fotografů. Soutěž vyhrál Matušinský

reklama

Projekt Česká Miss je letos v úplně novém kabátě. Někomu se líbí, někomu vůbec. Pravdou však je, že opravdu přináší řadu novinek. Jednou z nich je ta, že dostávají šanci i fotografové, kteří nebyli součástí týmu od samého začátku. Museli si to však samozřejmě zasloužit a prokázat své kvality.

Ve spolupráci se společností Mironet probíhala od začátku tohoto ročníku fotografická soutěž o ceny v hodnotě 100 tisíc korun. V očích odborné poroty se nejlépe prezentoval Filip Matušinský, čímž se zařadil do týmu České Miss. Fotografové oslovovali jednotlivé dívky a domlouvali si s nimi společné focení. „S Filipem se mi pracovalo moc dobře. Je vidět, že je fakt profík. Žádná zbytečná zdržení nebo prodlevy, přesně věděl, co chce udělat a jak toho docílit,“ pochvalovala si dnes už finalistka soutěže Michaela Šmejkalová.

Právě se sexy blondýnkou už Matušinský spolupracoval i dříve. „Všechny dívky, které postoupily, jsou samozřejmě krásné. Těžko odhadovat, která nakonec vyhraje. Možná to bude právě Míša,“ usmíval se fotograf, který není ve světě showbyznysu žádným vystrašeným zelenáčem. Za sebou má mnoho kampaní pro prestižní společnosti, pictorialy známých osobností a další práci. Je jasné, že pro Českou Miss bude velkým přínosem. Aby také ne, vždyť vyhrál v konkurenci několika desítek fotografů, mezi kterými byla i docela známá jména.

Foto: Filip Matušinský, archiv FM

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama