reklama

Česká Miss vs. Miss Czech republic. Vypadá to na právní bitvu

reklama

Nový ročník národní soutěže krásy byl zahájen v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze, hotelu Augustine, módní přehlídkou návrhářky Petry Pilařové. A byla to jedna velká nádhera a je dobře, že Česká Miss vstupuje do dalšího ročníku.

V jejích modelech se představily vítězky České Miss 2017, Michaela Habáňová, Iva Uchytilová a Tereza Vlčková, dále také Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, úspěšná bloggerka a Česká Miss World 2016 Natálie Kotková, Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková a Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, které mají na sociálních sítích nemalé zásahy a své fanynky vyzývají k tomu, aby sebraly odvahu a přihlásily se do národní soutěže krásy Česká Miss. Choreografii módní přehlídky v rámci zahájení nového ročníku připravila modelka a tanečnice Michaela Haladová z JM Dance, o make-up se postaral Make-Up Institute a stejně jako na finálovém galavečeru zazpíval i zpěvák Honza Nedvěd. Degustaci vín zajistila společnost Vinný Dům.

Součástí zahájení nového ročníku České Miss 2018 bylo i oficiální vyjádření České Miss ke kroku Taťány Makarenko. „Taťána Makarenko začala od ledna letošního roku pro svoji soutěž Miss Face neoprávněně užívat název Miss Czech Republic. Naši právní zástupci tuto situaci intenzivně řeší a v této souvislosti již podnikli příslušné právní kroky, včetně podání soudní žaloby. Rovněž připravují žaloby na náhradu škody, neboť svým jednáním se paní Makarenko dopouští mimo jiné také porušování předpisů v oblasti nekalé soutěže, když zcela vědomě a úmyslně se tímto svým označením snaží klamat veřejnost i obchodní partnery. Navíc její název porušuje také práva k ochranné známce Miss České republiky, která je řádně zaregistrována a chráněna, jelikož Miss Czech Republic je pouze anglickým ekvivalentem této platné ochranné známky. Aktivně podnikáme právní kroky a dále se již k této věci nebudeme vyjadřovat.“

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama