reklama

České Miss Lea Šteflíčková a Michaela Habáňová tvářemi moderního vinařství, ve vinohradech a vinných sklepech nafotily sexy fotky

reklama

Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková, Česká Miss 2017 Michaela Habáňová i Česká Miss Supranational 2018 Jana Šišková se staly tvářemi vinařství Vinný Dům a při focení potvrdily, že víno a ženy patří od pradávna k sobě. Pro všechny tři dívky se navíc splnil sen, na jihomoravských vinicích a ve vinařství nafotily svůj první kalendář, ve kterém jsou neskutečně sexy. V kalendáři se měla objevit i Tereza Křivánková, Česká Miss Earth 2018, ale ta v době focení reprezentovala Českou republiku na světové soutěži krásy Miss Earth.

Celosvětová popularita vína vzrůstá každým rokem a jak uvedla Česká Miss 2018, focení pro jedno z nejmodernějších českých vinařství pro ni bylo skvělým pracovním zážitkem. „Fotily jsme jak ve vinohradech, tak ve starém sklepě Vinného domu i v jejich novém vinařství, byla jsem překvapená, že tak moderní vinařství světové úrovně je i v České republice. Celkově jsem si ten den navíc užila, protože po focení nás čekala degustace vín a dozvěděla jsem se hodně zajímavostí,“ vzpomíná na focení Lea, která střídavě pracuje jako modelka v České republice i v zahraničí. Nedávno se zrovna vrátila z focení v Istanbulu.

Fotky s českými kráskami zachycují proces výroby vína, a tak si modelky kromě práce ve vinici vyzkoušely i vinařské práce přímo ve vinařství i to, jakým způsobem se rodí mladé červené víno. Oproti běžným pracovníkům u toho však byly v modelech z návrhářské kolekce Alešbáry neskutečně sexy. Výroba vína je sofistikovanou záležitostí, a tak jedna z fotografií s Českou Miss 2017 Michaelou Habáňovou vznikla i v odborné laboratoři. Nejvíce však modelky zaujal starý sklep, ve kterém jako královna vynikala Jana Šišková. Ta jako modelka prorazila už krátce po finálovém galavečeru v loňském roce v Portugalsku.

Kalendář a kampaň pro rok 2019 jsme se rozhodli nafotit s vítězkami České Miss, protože krásné ženy k vínu přirozeně patří, a když přijely vítězky České Miss k nám do vinařství, byla ta ladná kombinace na první pohled jasná. Některé fotky přesně tuto ladnost vyjadřují, jiné naopak zachycují ne vždy jednoduchou práci vinařů. Láhvi výborného vína předchází mnoho procesů a některé si dokonce modelky mohly samy vyzkoušet,“ uvedl k focení missek ve vinařství majitel Dušan Černoch.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama