reklama

Český Goodwil 2017: 4 důvody, proč musí vyhrát Kateřina Radostová

reklama

Tahle anketa, soutěž či jak se to nazve, je super věc. Veřejnost má možnost ocenit konkrétní lidi nebo společnost, která je pro veřejnost přínosem. Chová se fér vůči svým zaměstnancům, má zdravý přístup k byznysu a tak dále. Z toho pak jasně vychází, že Český Goodwil 2017 zkrátka musí vyhrát krásná právnička Kateřina Radostová.

Můžete si říkat, proč zrovna ona, vždyť kandidátů je více. To je sice pravda, ale tahle brunetka má zkrátka něco navíc. Když s ní mluvíte, má pocit, že to opravdu myslí vážně a že má opravdu sílu něco udělat. Ani ne tak svaly, jako sílu vnitřní. Ta je totiž mnohdy mnohem víc. Proč by tedy měla vyhrát?

1. charisma
Tady není vůbec o čem. Stačí minuta, dvě a víte, na čem jste. Když sudičky rozdávaly charisma, Radostová byla dvakrát a potřetí už jí raději daly všechno, aby za nimi neustále nechodila. Samozřejmě bez toho by těžko mohla dělat práci, kterou dělá. Na klienty působí důvěryhodně a s klidem. Není se tedy čemu divit, že často zastupuje velké firmy nebo jednotlivce, se kterými by si konkurence nevěděla rady. A hlavně, všichni tihle se k ní vracejí, protože vědí, že o ně bude postaráno.

2. odvaha
Jako předsedkyně odvolací komise Fotbalové asociace ČR pronikla do tajů nejrozšířenějšího sportu planety. Což u nás není žádný med, to si umíme všichni celkem živě představit. Radostová se přesto nebála a proti mocným veřejně vystupovala a kritizovala jejich kroky. Někdo by si mohl říct, že to byla stejně marná snaha. Možná ano, navíc pro několika marných „kolech v ringu“ z nerovného zápasu odešla. Nicméně je třeba ocenit odhodlání a odvahu jít téměř proti všem. To by jen tak někdo nedokázal. 

3. zkušenosti
Advokátní kancelář JUDr. Kateřiny Radostové, která samostatně funguje od března 2011, poskytuje svým klientům komplexní právní služby a poradenství v mnoha oblastech práva. Dominuje již zmíněné sportovní právo, které –  byť zasahuje do všech oborů obecného práva – nedá se s tímto pro svá mnoha specifika vůbec srovnávat. Radostová toho má za sebou už dnes tolik, co jiní nestihnou ani za několik životů. Byla předsedkyní odvolací komise Fotbalové asociace ČR, soudkyní, je aktivní členkou organizací jako je ISLA (International Sports Lawyers Association), DAV  (Deutscher Anwaltverein a Arbeitsgemeninschaft fur Sportrecht), IASL (International Association of Sports Law) a dalších. Na PF UK přednáší předmět sportovní právo.

4. sexy
Škoda, že neexistuje nějaká soutěž o nej sexy právničku. Kateřina by jistě mohla pomýšlet na vítězství. Kdyby se neoháněla v soudních síních, dost možná by se živila jako modelka na přehlídkových molech. Na druhou stranu, být sexy je pro právničku výhoda. Mnohdy stačí pohled a je-li na druhé straně muž, roztaje po první minutě. Radostová je zatím na druhém místě ankety. Předpokládáme, že jako sportovkyně bude mít drtivý finiš. Chcete jí dát hlas? Můžete zde: http://www.cesky-goodwill.cz/nominace/442/radostova-co/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama