reklama

Charouzův kůň Zendeli oslaví titul! Vyhraje stáj US-CHRS bodování týmů?

reklama

Poslední závod německé Formule 4 bude zdánlivě bez napětí. Lirim Zendeli si totiž už s předstihem zajistil titul. Na Hockenheimringu však stále bude o co závodit. Ve hře je totiž dostatečný počet bodů na to, aby se mohlo změnit celkové pořadí týmů. Zvládne tým US-Charouz Racing System poslední krok?

Famózní sezónu má za sebou Lirim Zendeli. Rodák z Bochumi jasně ukázal, že patří k velkým talentům a už minulý závodní víkend na Nürburgringu si zajistil mistrovský titul. Právě on pro US-Charouz Racing System zajistil nejvíce bodů, přesto to ještě nemusí stačit. Devatenáct bodů totiž ztrácí Van Amersfoort Racing, což znamená, že při slibné konstelaci hvězd a velkém štěstí stále může triumfovat i tento tým. „Ve sportu je možné všechno. Já ale věřím, že to zvládneme,“ přeje si Antonín Charouz. Spoléhat bude samozřejmě nejen na Zendeliho, ale i další borce.

Tíha odpovědnosti bude i na Davidu Schumacherovi, který je v čele pořadí nováčků a má velkou šanci tuto kategorii vyhrát. Své si bude chtít odjet i Mick Wishofer. Tím spíš, že Rakušan se jistě touží posunout mezi nejlepší pět v celkovém hodnocení. Z šestého místa teď ztrácí šestnáct bodů na momentálně pátého Charlese Weertse. A zapomenout samozřejmě nesmíme ani českého jezdce Toma Beckhäusera, který se už zřejmě trvale zabydlel v seriálu německé Formule 4 a vysloužil si respekt soupeřů. V neposlední řadě bude stáj sázet i na Petra Ptáčka, který na tento závodní víkend US-Charouz Racing System posílí. U všeho podstatného můžete být i vy díky přímým přenosům stanice SPORT 5. V sobotu začíná první závod v 11.15, druhý pět minut před půl šestou večer. V neděli se pak nezapomeňte dívat od 15.35.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama