reklama

Chcete peníze? Tak si běžte vsadit na Myslivcovou

reklama

To, že si v Anglii nebo USA můžete vsadit prakticky na cokoli, je jasné. Tento trend však v posledních letech frčí i u nás. Sázky se dají uzavírat na věci, kde by jste to rozhodně nečekali. Nijak tedy nepřekvapí, že peníze můžete dát i do výsledků krajských voleb. Pokud věříte Dominice Myslivcové, mohou z vás být boháči.

Sázkové kanceláře růžové blondýně příliš nevěří. Má vůbec jeden z nejvyšších kurůz, jaký na volební mapě najdete. Podle bookmakerů je tedy outsiderem, my se však spíš přikláníme k „černému koni“. Nejen, že se do zastupitelstva v Moravskoslezském kraji klidně může prokousat. Navíc z těch, kteří jí věří, může udělat celkem šťastné jedince. Například sázková kancelář Tipsport její úspěch nabízí v kurzu 20. To znamená, že když si vsadíte třeba tisícovku a Barbie se do zastupitelstva dostane, berete dvacet litrů.

Což není tak špatná investice. Vzhledem k náladě v kraji, ve kterém Myslivcová kanduduje, jsou její šance celkem reálné.„Nějaké sázky vůbec neřeším. Vím, co si myslí lidé a vím, jak jim mohu pomáhat. Rozhodují se sami, ne pánové někde v kancelářích, kteří vědí o opravdovém životě velké…nic,“ usmívá se Dominika. Už tento víkend se rozhodne, zda blogerka, herečka, zpěvačka a moderátorka dostane šanci dokázat, že její sliby nejsou jen pouhým plácáním.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama