reklama

Chcete si zahrát ve filmu o formuli 1? Dámy a pánové, máte šanci

reklama

Sníte o tom, že se stanete hercem nebo herečkou, ale nemáte žádné zkušenosti? Nevadí! Chystá se totiž film z prostředí závodů formule 1, který bude režírovat Tomáš Krejčí. A na casting může přijít v podstatě kdokoli.

Podle prvních informací to vypadá, že to bude opravdu parádní podívaná. Kvalitních filmů v podání českých režisérů je naštěstí stále celkem dost a tenhle by měl mezi takové stoprocentně patřit. Takže jestli chcete být u toho, neváhejte ani minutu. Tím spíš, že drtivá většina snímku se bude natáčet v zahraničí. Spojit práci s poznáváním nových zemí, co víc si přát? „Hledáme mladé muže, kteří mají podobu se závodníky formule 1 z období 1970 – 1980 a nebojí se rychlých vozů,“ napsali nám z produkce s tím, že věk mužů musí být mezi osmnácti a třiceti lety.

Zkrátka však nepřijdou ani slečny a mladé ženy. Právě naopak, pro ně prý bude prostor ještě větší. „Chceme dívky a ženy ve věku 18-26 let, výška minimálně 172 centimetrů, štíhle s většími ňadry a „vyzývavým“ pohledem. Angličtina je samozřejmě výhodou, ale není to podmínka,“ vysvětlila produkční agentura, která má film na starosti. Takže dámy, chcete-li prorazit do světa showbyznysu, máte jedinečnou šanci. Zájemci mohou psát na mail formulefilm@mediaservis.info. Jako předmět mailu je potřeba uvést „formule“, všichni prý dostanou zpětnou vazbu. „Všechny zájemce prosíme o zaslání životopisu, dále portrétové fotografie, fotky v prádle či plavkách a ve společenských šatech, obleku či jiném společenském outfitu.“ A kdybyste měli náhodou doma nějaké dobové materiály a dalších věci, které se týkají zejména značky Lotus, jste také vítáni.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama