reklama

Chcete ušetřit? Pořiďte si knížku plnou slev od Dominiky Myslivcové

reklama

V dnešní době se hodí každá koruna, co si budeme povídat. Takže jakákoli možnost, jak ušetřit, se hodí. O Dominice Myslivcové si můžete myslet, co chcete, ale pravdou je, že občas z ní vyleze docela dobrý nápad. Růžová knížka výhod je jedním z nich.

Pokud tvrdíte, že slevy nepotřebujete a máte peněz dost, jste jedním z mála. My ostatní rádi nakupujeme tam, kde máme věci levnější. Dokonce i růžová Barbie už dospěla do tohoto stavu. „Už nechci tolik rozhazovat. Nevím, čím to je. Možná jsme dospěla,“ uculovala se Myslivcová. Můžeme jí to věřit, nebo také nemusíme. Buď jak buď „pink benefity“ se hodí. Kniha slev nabízí nejrůznější úlevy nejen, co se týká jídla a pití, ale ušetříte třeba i v klubech, když jdete za kuturou či sportovat, vybrat si zájezd do cestovky nebo nakupovat oblečení atd. „V dnešní době chce být bohatý každý druhý člověk. Tak proč si nepomoci tím, že začneme šetřit,“ má jasno Dominika.

Zní to rozhodně zajímavě, o tom žádná. A tak jsme si to chtěli vyzkoušet na vlastní kůži. Ne nadarmo se říká důvěřuj, ale prověřuj. Knížku jsme si tedy koupili a ve čtyřech vyrazili na večeři do restaurace U Templářů v Praze. Cena byla 1980 korun a na kupon z růžové knížky nám opravdu dali slibovanou slevu třicet procent. Takže? Funguje to!

Pokud si tedy růžovou knížku chcete pořídit, není nic jednoduššího. Stačí jít na www.knihavyhod.cz a po pár kliknutích je všech 276 vašich. „Kdo si ji koupí už během těchto prázdnin, dostane dárek z mého e-shopu v hodnotě 299 korun. Výhodněji dnes prostě nenakoupíte.“ Faktem je, že jedna sleva je fajn, ale rovnou několik stovek, to není tak špatný koupě. Tím spíš, že máte přehled, kde přesně ušetříte a můžete si podle toho udělat i plán nákupů. Vyzkoušejte, rozhodně nebudete litovat.

Foto: archiv Dominiky Myslivcové 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama