„Chlupatá“ vánoční nadílka

Autor: dne 22 října 2018

Berete vašeho chlupáče jako člena rodiny a rádi byste mu dopřáli něco extra pod stromečkem? Obdarujte ho křupavou pochoutkou, šťavnatou konzervou nebo voňavým krmivem řady Fitmin Purity. Odměnou vám bude nejen spokojené bříško vašeho mazlíčka, ale i pocit, že jste udělali maximum pro jeho zdraví.

Krmivo s čerstvým masem a bylinkami

Pro kočky

Kvalitní čerstvé maso je to, co odlišuje superprémiová krmiva Fitmin Purity Cat od ostatních. Receptury jsou obohacené o ovoce, zeleninu a léčivé bylinky. Krmivo se řadí mezi tzv. grain free, neobsahuje tedy žádné obiloviny, které by mohly být případnými alergeny. K dostání je celkem osm druhů dle potřeb kočky. V nabídce je například varianta pro kočky mlsné, kastrované, koťata nebo seniorky. Od poloviny listopadu můžete využít i zajímavé akce a objednat si bezplatně na Fitmin.cz vánoční vzorek krmiva, na který můžete napsat i věnování. Doporučená maloobchodní cena od 90 Kč (400 g).

Pro psy

Superprémiová krmiva Fitmin Purity Dog mají jako klíčovou složkou čerstvé maso v několika variantách, které je doplněno o chutné a prospěšné suroviny jako jsou houba Shiitake, ovoce a zelenina nebo směsi bylinek. Krmivo je dostupné v osmi variantách, z nichž jsou čtyři založené na rýži a čtyři „grain free“ receptury založené na hrachu a bramborách. Doporučená cena od 160 Kč (800 g).

Pochoutka pro psy

Pochoutky Fitmin Purity Snax jsou bezlepkové, plné čerstvého masa a těch nejlepších surovin. Tato naturální pochoutka neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, nežádoucí stabilizační látky ani barviva. Vyrábí se pozvolným sušením, takže v nich zůstávají všechny cenné výživné látky. V nabídce je několik masových variant i typů – masové proužky Fitmin Purity Snax Stripes, větší křupavé kostičky Fitmin Purity Snax Bones nebo placičky Fitmin Purity Snax Nuggets. Cena od 39 Kč.

Pro mlsné jazýčky

Fitmin Purity Sea Fish je rybí masová konzerva ve variantě pro pejsky i kočky. Obsahuje jen rybí maso, a proto je hypoalergenní. Neobsahuje žádné přidané látky, obiloviny, chemické ani konzervační přísady. Praktickým bonusem je plastové víčko, jehož použití prodlužuje čerstvost. Konzervu tak můžete svému mazlíčkovi bez obav rozložit na více porcí. Doporučená cena 139 Kč.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit Přihlášení

Napište odpověď