reklama

Chudinka nebohá! Kate, my ti rozumíme a fakt ti děkujeme!

reklama

Dnes jsme v redakci pocítili silné nutkání hraničí s posedlostí. Nemluvíme teď o ranní nevolnosti šéfredaktora, který si dal do ranní kávy sůl místo cukru a pak se snažil dělat jakoby nic, aby nemusel přiznat, že je blázen. Mimochodem, není se čemu divit, že trávil dopoledne na toaletě. Nám jde ale o něco úplně jiného. Cítíme potřebu vyjádřit se k naší „princezně“ Kate. Dostává ťafky ze všech stran, protože si zašla na trošku divokou party.

Kdyby se tam objevil kdokoli jiný (vlastně údajně objevil, protože ona tvrdí, že Kate není Kate), tak by to nikoho nezajímalo. Ano, musí počítat s tím, že když už je jednou prezidentova dcerunka, čehož jinak hojně využívá, bude pod drobnohledem. Nám ale nějak nejde na rozum, proč ji všichni odsuzují. Teda pokud je to ona a národ netrpí hromadnou halucinací, samozřejmě. Ale server extra.cz, který s kauzou jako první přišel dokonce tvrdí, že má k dispozici porno smlouvu, kterou podškrtla sama slečna Zemanová (že by dvojnice uměla i falšovat podpis?). My říkáme, tak ať! Holka je mladá, proč by si nemohla pořádně užít? A když akce, tak přeci s profíky, ne? Kde jinde se učit, než od nejlepších. Můžete namítnout, že se měla k celé situaci hrdě postavit a říc „ano, jsem to já,“ místo aby strkala hlavu do písku a z Hradu vzkazovali, že se všichni zbláznili, protože Kate je málem svatá a v žádném případě to nemůže být ona.

Dokázala hodně!

Dobrá, toto pochybení bychom mohli přijmout, ale svedeme ho na mladickou nerozvážnost dotyčné slečinky. Hradní pány neomlouváme, ti nám jsou šumák a stejně je málokdy někdo bere vážně. Na rozdíl od ostatních médií tedy neukážeme záběry z hromadné soulože ani z klubu, kde pobíhá Kate (nebo její dvojnice). Naopak! My bychom jí rádi poděkovali za to, že díky ní (případně díky její dvojnici) už teď víme, jak to chodí na podobných akcí. A také jí patří velké díky za to, že Českou republiku zase zná celý svět, což se v takové míře naposledy stalo po vítězství hokejistů v Naganu. Nedokázal to ani její taťka El Prezidento. Tomu se podařilo zaujmout pouze arabský svět, který se kvůli jeho, jistě velmi dobře míněnému výroku o přesunu české ambasády z Tel Avivu do Jeruzaléma, málem chystá na džihád. Takže Kate, díky moc! Jsme fakt strašně rádi, že tě máme!

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama