reklama

Čím nikdy nezklamete ženu?

reklama

Příležitostí, proč koupit parfém, je nekonečné množství. Vždy je ale lepší, když s výběrem vůně pomůže kvalifikovaný personál. Ty nejlepší z beauty poradkyň představila na slavnostním vyhlášení Sephora Fragrance Master prostřednictvím značky Dior Lucie Křížková za účasti Michaely Badinkové, Veroniky Freimanové a Vlastiny Svátkové v OC Nový Smíchov.

Finalistky klání předvedly své schopnosti přímo na vyhlášení a na základě několika málo otázek vybraly každé VIP parfém přímo na míru. Schopnost vybrat oblíbenou vůni po tak krátkém rozhovoru oslnila všechny čtyři ženy. Nejvíce ale asi Vlastinu Svátkovou„Raději si vždy vybírám parfém sama. Každý si totiž vybírá podle sebe, vlastních nálad a preferencí. Skoro nikdy se nikdo netrefil do toho, co bych si vybrala já. Mám ráda netypické, zvláštní vůně, které na nikom jiném necítím. A takovou „jenom moji“ vůni mi tu dnes nabídla jedna z finalistek,“ překvapeně konstatovala Vlastina Svátková. Cílem projektu Fragrance Master bylo oslovit co nejvíce beauty konzultantek parfumerie Sephora a vylepšit kulturu a služby v prodeji vůní. Vybrané beauty konzultantky prošly speciálním školením a tři nejlepší byly na vyhlášení oceněny. Lucie Křížková, která slavnostní vyhlášení moderovala, vidí ve zvyšování odbornosti prodejců velký potenciál. „Když jdu vybírat parfém, jsem schopna rozlišit jen pár vzorků. Při větším množství mi už vůně splývají. Proto oceňuji, když mi obsluha vytipuje několik favoritů a ulehčí tak celou proceduru nákupu.“ Na trhu je nepřeberné množství parfémů a pro zákazníka je velmi složité se v nich orientovat. Kvalifikovaný personál, který se dokonale orientuje v široké nabídce parfémů a každý jeho jednotlivec je schopen zákazníkovi poradit vůni přímo na míru, se proto jeví jako nutnost. „Pokud jde o kosmetiku a parfémy, vždycky se ptám a ráda si nechám poradit. Mám ráda velmi ženské a květinové vůně, jako třeba J’Adore a teď se mi moc líbí nová Miss Dior,“ prozradila své preference Veronika Freimanová.

Fragrance Master

Parfémy od značky Dior si oblíbila i Lucie Křížková. Už nejméně deset let zbožňuje vůni Christian Dior Pure Poison, které je věrná, protože když se do nějak vůně zamiluje, nerada ji mění. „Pure Poison se hodí pro každodenní nošení a navíc mi dodává pocit svůdnosti a ženskosti. Když si chci dodat více kuráže a sebejistoty, nebo chci doplnit skvělý outfit na večírek, ucítíte z mé kůže závan vůně Christian Dior J’Adore,“ usmívala se krásná Lucie Křížková, která prý ráda nakupuje vůně s pomocí beauty konzultantek každý rok i pro svého manžela. „Je to vždycky dárek i pro mě. Je nad míru příjemné, když muž vašeho srdce voní tak, jak si přejete,“ dodala. Parfém je vždycky dobrý dárek a potěší každou ženu. Tím spíš, když ten, kdo vůni kupuje, ví, co má obdarovaná osoba nejraději. „Parfémy dostávám od mého muže, ale vždy jedině na mé vlastní doporučení,“ smála se Michaela Badinková. A kdo jiný, než právě Dior by měl přijít s projektem, jakým je Fragrance Master? Vždyť svou první vůni, Miss Dior, která je jednou z nejoblíbenějších vůní od Diora dodnes, přivedl na svět již v roce 1947. „Já osobně používám vícero parfémů. Mám ráda, když ho na sobě cítím, i když správné je, že ho na sobě cítit nemáme. Sladší a silnější používám na večer, v létě naopak používám jemnější květinové vůně,“ přiznalaVlastina Svátková, která se jako bývalá kosmetická redaktorka v parfémech a jejich aplikaci cítí jako ryba ve vodě. Kam naopak parfémy zásadně neaplikovat ví Lucie Křížková„Vůni si nanáším na krk a na ruce. Ale rozhodně vím, na která místa vůni neaplikovat – na oblečení. Mám za sebou totiž jeden faux pas, kdy jsem si na společenské akci stříkla na toaletě vůni na dvě místa v dekoltu a na šatech mi zůstaly skvrny,“no co, chybami se člověk učí a navíc každému vyhovuje něco jiného.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama