reklama

Co s dětmi na Valentýna? Nechte si poradit od Krainové s Vágnerem!

reklama

Svátek zamilovaný doslova klepe na dveře. Už v pátek se zaláskované párečky vezmou za ruce a vyrazí na romantickou večeři a budou si dávat dárky. A kde jinde je pořídit, než v OC Šestka, kde se na tento den můžete stoprocentně připravit. A pokud máte děti a nevíte, jak je na pár hodin zabavit, máme pro vás skvělý tip od Simony Krainové a Karla Vágnera.

Svátek svatého Valentýna je zřejmě odvozen od svátku Lupercalia, který se slavil ve starověkém Římě. Šlo o to, že v předvečer tohoto dne byly do „urny lásky“ vloženy lístečky se jmény dívek. Každý muž poté tahal lístečky a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho miláčkem v následujícím roce. Nic podobného po vás sice v OC Šestka chtít nebudou, byť by se to možná některým pánům náramně líbilo a svoji drahou polovičku by rádi nabídli „do placu“. Na Praze 6 si za to můžete vybrat z parádních tipů, které zde pro vás připravili. Luxusní šperk? Květiny? Čokoládu nebo prostě jen nějakou maličkost za pár korun? To vše najdete na jednom místě, takže nemusíte pobíhat po městě a šílet, co své drahé či drahému pořídíte. Nakonec, mrkněte se sami na webovky OC Šestka zde

Je to jejich den!
A ještě pro vás máme jeden prima tip. Pamatujete si na vánoční kampaň tohoto obchodního centra? Simona Krainová a Karel Vágner přibiti na zdi a pod nimi si hrály jejich děti Bruno a Max. Tato reklamní kampaň byla vůbec jedna z nejúspěšnějších, proto se v OC Šestka logicky rozhodli ji s malinkými změnami zopakovat. Tentokrát jsou tedy na zdi oba kluci a pod nimi si naopak užívají Simona s Karlem (mrkněte i na jeho Instagram zde). Jasně, tentokrát je to přeci jejich den! 

Mohl by to tedy být skvělý tip, jak se svým ratolestí zbavit alespoň na pár romantických chvil. „Počkejte, že by? No, nezní to špatně,“ smála se Krainová. Už vážně však dodala: „Nene, my máme hlídání, takže žádná zeď se konat nebude. Ale jako vtip je to, myslím, docela povedené.“ To si myslíme také. V každém případě si Valentýna užijte, ať budete kdekoli a s kýmkoli!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama