reklama

Co se jí stalo? Kopřivová by mohla strašit děti

reklama

Kdo to je? Kopřivová? Ne! To nemyslíš vážně? Ale asi jo, máš pravdu. Takto a podobně se ptali návštěvníci nového klubu PRAH na oficiálním otevření, když se snažili identifikovat, kdopak je ta žena, kolem které se toho hodně točí. Přítelkyně Jaromíra Jágra totiž vypadala…no, nějak nezdravě.

Veronika Kopřivová si dlouhé měsíce užívala na Floridě. Zůstala tam i v době, když Jágr musel vzít zavděk nabídkou Calgary. Veronika Kopřivová se nakonec vrátila do Česka, protože hokejista zřejmě nadobro skončil v NHL a věnuje se práci pro své Kladno. České prostředí jí však moc nesvědčí. Do klubu PRAH přišla vychrtlá, celkem vyžilá třicítka. Bývalá tanečnice přitom 22. března oslaví teprve sedmadvacáté narozeniny. Těžko říct, co může za její vzhled. Nešlo přitom ani tak o outfit, ten byl celkem v pořádku.

Někteří návštěvníci music clubu a restaurantu PRAH dokonce vtipkovali, že je dobře, že se akce koná večer a v noci a děti už spí. Jinak by se prý mohlo stát, že je Kopřivová vystraší k smrti. Uvidíme, jestli to byla jen náhoda nebo je to u Veroniky nějaký dlouhodobější trendy. Pravděpodobně ji teď budeme vídat častěji, nedá se předpokládat, že by se Jágr z Kladna na delší dobu vzdálil.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama