reklama

Co všechno jsou fanoušci schopni udělat pro své idoly? Od plastických operací až po menstruační krev!

reklama

Každý z nás má určitě oblíbeného interpreta či herce a rád se dívá na filmy, kde hraje nebo chodí na koncerty svého pěveckého idolu. Najdou se lidé, kteří svého oblíbence natolik zbožňují, že si nechají vytetovat jeho motto.

Ovšem i zde existují extrémisté. Jistý Carl McCoid začal v roce 2009 sbírat všechny fotografie Miley Cyrus a dnes má na těle vytetováno přes 22 podobizen zpěvačky. Portréty, texty, citace, to vše najdete na jeho těle od lýtek až po záda. Oproti ostatním to je ještě slabý odvar.

Nechal se zmrzačit, aby vypadal jako Jessie J.

Vášnivý fanoušek americké zpěvačky Jessie J. si nechal zlomit vlastní nohu, aby vypadal jako zpěvačka. Poté si svou zlomenou nohu vyfotil a zaslal Jessie J. se slovy, že bude dělat cokoliv, aby vypadal jako ona.

Dopis psaný menstruační krví

Taecyeon je člen korejské chlapecké skupiny, ve které je hlavním rapperem. Jestli si myslíte, že jste od Korejců, Vietnamců, Číňanů zvyklí na různé zvrhlosti, tohle vás zaručeně dostane. Jistá korejská fanynka napsala svému idolu dopis. Na to by nic nebylo, kdyby dopis nebyl psán menstruační krví a fanynka k němu nepřidala své ochlupení. Holt jiný kraj, jiný mrav.

Dáte si vodu za 12 000?

Jedné zaryté fanynce Justina Biebra se splnil její životní sen a mohla se podívat do zákulisí za svým idolem. Zpěvák zrovna pil obyčejnou vodu z plastové láhve, ale nechutnala mu a tak ji odložil. Fanynka na nic nečekala, vodu vzala a potom ji na internetu prodávala za 624 dolarů. Dobrá to obchodnice.

Markéta Kuča

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama