reklama

Cristovao hledá holky do klipu!

reklama

Nový videoklip k songu STOP měl svoji premiéru. Natáčel se v jeden slunečný víkend na dvou pražských lokacích:
Náplavce a žižkovském Tower Parku. Singl je tentokrát zaměřený na úplně jiný žánr, než na  který jsme od Bena Cristovao zvyklí. Pozornost na sebe strhnul i další člen týmu: Fantomasův Citroen DS model 1969.

Co se týče hudebního žánru, Ben Cristovao, respektive jeho kanadský producent Osama Verse z The Glowsticks, připravil hodně nečekané překvapení. Song je totiž v rytmu reggae, což by u Bena čekal nejspíš jen málokdo. “Reggae je jedním z hudebních stylů, které mě provázely životem. Marley je jedním z mých idolů, co se lyriky týče a určitě jsem chtěl mít reggae alespoň jedním singlem na albu,” vysvětluje Ben odvážný krok. Po předchozích singlech (Bomby, Tělo a Úžasná) navíc napsal text kompletně v angličtině. Ústřední linkou příběhu klipu je zdánlivě jednoduchá milostná zápletka, která ale může přinést pořádnou porci komplikací. Ne vždy se tomu dá vyhnout a ne vždy se to obejde bez slz – jak je vidět i v klipu. Zmíněné pražské lokace zdůraznily samotnou atmosféru víc než skvěle. Jednou z nich byla skvělými mejdany proslulá pražská Náplavka. Další části obrazu byly pořízeny v prostorách Tower Parku Praha (tedy zrekonstruovaného televizního vysílače na Žižkově) – pěkných pár desítek metrů nad zemí. Přestože už je léto definitivně u konce, tenhle klípek vám dodá potřebnou dávku energie proti šedi velkoměsta a připomene to nejlepší z letních dní.

Všichni mají šanci

Námět videoklipu pochází přímo od Bena Cristovao a Lukáše Rychtaříka z jeho zastupující agentury. Režie se (stejně jako u předchozích Benových klipů jako Tělo, Bomby) ujal Tomáš Kasal. Ben Cristovao pravidelně zapojuje fanoušky do dění klipů, a tohle bude jedna z takových příležitostí. A to přestože je už oficiální premiéra klipu za námi. Hlavní role je jasná, co si ale střihnout jednu z vedlejších? “Rád do svých projektů zapojuji lidi, kterým se líbí, co děláme a baví mě poznávat nové talenty,” dodává ke castingu Ben Cristovao. Apeluje výhradně na slečny – ty se mohou zapojit do castingu a dovyprávět s Benem příběh videoklipu STOP, jehož zásadní záběr bude dotočen až v listopadu. Na klip můžete mrknout zde:

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama