reklama

Cristovao roztančil Roxy, show se povedla na výbornou

reklama

Pražské Roxy v úterý 15. 11. rozezpíval bývalý účastník superstar, sportovec a zpěvák Ben Cristovao. Na rozdíl od loňského roku, kdy se Benovi podařilo vyprodat Forum Karlín, zvolil letos komornější podání koncertů a na místo jedné velké show naplánoval 4 menší po pražských klubech, kdy koncert v Roxy byl druhý z nich. Účelem této změny byl těsnější kontakt s fanoušky a možnost lépe předat emoce v písních obsažené.

Po dvou vyprodaných koncertech to zatím vypadá, že účel byl splněn. Fanklub Cristovaa sestává především z dívek, což vzhledem ke stylu jeho produkce není překvapivé. Již několik hodin před otevřením klubu v okolí postávaly první dívky, aby měly možnost zahlédnout svého idola získat fotku a podpis.

Okolo půl desáté již Roxy roztancovaly první tóny singlu Těžké váhy, které Ben zpívá v duetu s Cavalierem a drive s jakým nastoupili, jim vydržel po celý cca hodinu trvající koncert. Koncert obsáhnul průřez z Cristovaovy tvorby za celou jeho dosavadní kariéru s čímž korespondovala i přítomnost jeho hudebních přátel, kteří mu na podiu zdárně sekundovali.

Z množství komentářů na sociálních sítích nás zaujala Teru_sha která své fotce na Instagramu napsala: „Nikdy bych neřekla, že v „tolika“ letech dokážu juchat na hudbu jakou má Ben. Nejde tak ani o to co zpívá, ale o to jaká super show to je. Tím že si z tohohle kluka nervu rodidla, tak jako 90% z přítomných dam si všímám věcí, jako jsou lidé kolem něj. Jeho show by byla bez toho všeho asi naprosto obyčejná….“

Foto: Facebook

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama