reklama

Crossband letos poprvé pořádá rodinný vánoční koncert

reklama

Vánoční koncert kapely Crossband v Nymburském Hálkově divadle se již stal tradičním a pokud jste si nestihli koupit lístky na pátek 15.12.,nezoufejte, máte šanci poslechnout si kapelu hned následující den, tedy v sobotu 16.12. od 17:00. Letos poprvé se totiž Crossband rozhodl, možná i díky tomu, že dva ze zakládajících členů jsou již sami rodiči, přidat ještě jeden termín, kdy koncert odstartuje již odpoledních hodinách, tudíž s sebou můžete bez obav přibrat i své ratolesti a užít si předvánoční koncert všichni společně.

Crossband je česká pop-rocková kapela původně z Nymburka, jež vznikla v roce 2004. Za dobu svého působení vydala skupina 5 alb – První nástřel, Auditorium, Cajk, Acoustic a Normální deska a odehrála na několik set koncertů v České republice, na Slovensku, v Polsku a Německu, zahrála mimo jiné na velkých českých festivalech Votvírák, Benátská noc, Sázava fest či Noc plná hvězd. V roce 2013 byla skupina Crossband v soutěži Český Slavík na  437. příčce. V roce 2014 to bylo již 122. místo a roku 2015 se nacházela na 111. pozici. Kapela také získala první místo ve známé vyhledávací soutěži Rock Nymburk. O tom, že se kapela umí více žánrů, svědčí 2. místo v celostátní soutěži PORTA a 3. místo i v mezinárodním finále této soutěže, které kapela získala ve svém akustickém období.

Kapela se těší oblibě napříč generacemi, bylo tedy nasnadě uspořádat akci, kde si na své přijdou i ti nejmenší. Kapela pro rodiny zohlednila i ceny vstupného, do osmi let mají děti vstup zcela zdarma, od osmi do patnácti pak za 100,– Kč a nad patnáct let a dospělí 150,-. Kč.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama