reklama

Crowdfundingová kampaň na podporu filmu Poslední závod končí už za pár dní

reklama

Workshop domácího servisu běžek, tričko Poslední závod s věnováním a podpisem Evy Samkové, repliky lyží Bohumila Hanče, pohlednice z Labské boudy od herců filmu Poslední závod…  O tyto a další originální dárky nemusíte psát Ježíškovi. Stačí podpořit realizaci náročného natáčení nového filmu Poslední závod. Dárcovská kampaň běží na platformě Donio už jen několik dnů! „Pomozte nám natočit kvalitní český film,“ apelují tvůrci a motivují atraktivními odměnami.

Film Poslední závod přiblíží legendární lyžařský závod, který se odehrál na hřebenech Krkonoš v roce 1913 a při němž zahynuli Bohumil Hanč a Václav Vrbata, tak, jak se skutečně stal. Drama z počátků lyžařského sportu vzniká v produkční společnosti Punk Film, v režii Tomáše Hodana, který je zároveň autorem námětu a scénáře.

Natáčet by se mělo v únoru a březnu na autentických místech, premiéra je plánovaná na 24. 2. 2022. V hlavní roli Bohumila Hanče se představí Kryštof Hádek, další postavy historického příběhu ztvární Marek Adamczyk, Oldřich Kaiser, Vladimír Pokorný, Vladimír Javorský, Jan Hájek a Pavla Beretová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama