reklama

Cyklus stand-upů pod názvem Unexpected Comedy začne na Chodově

reklama

Centrum Chodov zařazuje do svého doprovodného programu novou animaci s názvem Unexpected Comedy. Jedná se o stand-upová vystoupení, která se budou konat v centru pravidelně každý měsíc.

První Unexpected Comedy se uskuteční v rámci probíhajícího Food Festivalu již 30. března a představí se zde přední hvězdy tohoto komediálního žánru – Lukáš Pavlásek, Daniel Čech a Dominik Heřman Lev, jež vystupují jako Komici s. r. o. Na další show se návštěvníci Centra Chodov mohou těšit každý druhý čtvrtek v měsíci. Štafetu 13. dubna převezme Miloš Knor.

Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek je v současnosti jedním z nejvýraznějších českých komiků a hvězd Stand Up Comedy. V roce 2005 debutoval v pořadu stanice HBO Na Stojáka, který jej proslavil. Lukáš se věnuje také psaním hudebních textů a knih. Na svém kontě má již tři knihy pro děti i dospělé, které napsal i ilustroval.

Dominik Heřman Lev
Dominik Heřman Lev od roku 2007 nepravidelně účinkoval v pořadu Na Stojáka. V roce 2012 se rozhodl jít si za svým a „pověsil na hřebík“ svou kariéru v korporátní sféře. V současnosti se tedy živí jako moderátor, bavič, autor námětů a příležitostný scénárista.

Daniel Čech
Daniel Čech vystudoval herectví na pražské DAMU. Příležitostně hraje v televizních seriálech, reklamách či filmech, ale především se věnuje stand-upům a moderování akcí. Od roku 2006 pravidelně vystupuje v pořadu Na Stojáka.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama