reklama

Další Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita bude FRESH a v Zahradě Čech

reklama

Další víkend se blíží, tak proč si ho nezpříjemnit Slunečným létem s titulárním partnerem Asombroso by Osmany Laffita – tentokrát to budou hodně svěží zastávky: v sobotu 28. 8. zavítáme na výstaviště Zahrada Čech v Litoměřicích a druhý víkendový den, v neděli 29. 8., za námi dorazte na Prima FRESH festival v Pardubicích. Oba dny bude Slunečný autobus zářit minimálně od 14 do17 hodin. Nebudou chybět oblíbení herci ze seriálu Slunečná – Eva Decastelo, Lucie Benešová, Dana Batulková, Tereza Brodská, Roman Tomeš, Denisa Nesvačilová a další. V Litoměřicích zazpívá Petr Kotvald, v Pardubicích Leona Machálková – a na obou zastávkách samozřejmě bude i legendární módní návrhář Osmany Laffita.

Žlutý autobus přiváží nabitý program – tematické hry, které zabaví celou rodinu, soutěže o seriálový merchandising a partnerské aktivity. Nedílnou součástí bude beauty zóna Asombroso by Osmany Laffitas možností zakoupení vybraných produktů za zvýhodněné ceny. V rámci tour se bude soutěžit o úžasnou kosmetiku a parfémy Asombroso by Osmany Laffita v hodnotě 150 000 Kč. Dále bude Asombroso by Osmany Laffita na akcích rozdávat poukázky na nákup v hodnotě 500 Kč. Celkem je připraveno 20 000 poukázek v celkové hodnotě 1 000 000 Kč.

Nebude chybět ani partner tour Slunečného autobusu – Raiffeisen stavební spořitelna, pod jejímž patronátem bude probíhat soutěž v malování o „nejhezčí dětský pokoj na světě“. Na konci léta budou vylosováni tři výherci, kteří získají krásné ceny, např. Lego nebo auto na dálkové ovládání. Čeká vás i výroba popcornu, skákací hrad a fotbálek.

Dále se mohou návštěvníci těšit na INSTAX fotokoutek. Účastníci budou moci zároveň na sociálních sítích sdílet své fotografie se Slunečným busem pod #Slunecnybus a #Slunecneleto.

sobotu následuje oblíbená oslava závěru prázdnin Zahrada Čech – Den pro děti aneb konec léta v rozmarném a SLUNEČNÉM stylu – den plný zábavy, překvapení, soutěží, zajímavých atrakcí – prostě zábava pro celou rodinu! Od 10 do 20 hodin vás čekají workshopy a soutěže o zajímavé ceny, bublinková show, malování na obličej, fotokoutek, Sváťovo dividlo, unikátní show Flying Boys. Bohatý program zpestří tour Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita, spanilá jízda Veterán klubu Velemín a chybět nebude ani Family food festival Litoměřice. Vstup na celou akci je zdarma. Užijte si loučení s prázdninami tak, jak má být, na Výstavišti Litoměřice! V neděli se potkáme na Prima FRESH festivalu (lokalita: Pardubické závodiště, sobota 10–20 hodin, neděle 10–17 hodin) – dva dny gastronomických zážitků, po oba dny cooking stage Zdeňka Pohlreicha, vybrané místní podniky i extrémní catering, delikatesy oceněné „Oskarem“, vinařství, pivovary, bary, a hlavně pohodová atmosféra. To je v kostce Prima FRESH festival 2021. Slunečný program v Pardubicích si můžete užít podobně jako na jiných zastávkách, a navíc vás na hlavním pódiu čeká speciální vařící show. 14.00–14.45 budou vařit Klára Michalová, šéfredaktorka časopisu Prima FRESH, a herečka Denisa Nesvačilová ze seriálu Slunečná.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama