reklama

Další úspěch pro Zámeček Petrovice. Po vítězství v naší anketě resort ocenil i hejtman

reklama

Zámeček Petrovice sbírá úspěchy jako na běžícím páse! Poté, co resort zvítězil v naší anketě si odnesl další prestižní ocenění. V úterý proběhlo slavnostní vyhlášení cen hejtmana Moravskoslezského kraje spolu s Radou kvality ČR  za společenskou odpovědnost, která byla vyhlašována v různých kategoriích.

Konal se již osmý ročník soutěže a konkurence byla obrovská. Cílem soutěže je ocenit organizace, firmy a obce v Moravskoslezském kraji, které jsou aktivní na poli společenské odpovědnosti. V kategorii podnikatelské subjekty do 50 zaměstnanců se stal absolutním vítězem Zámeček Petrovice , za který byla převzít cenu hejtmana majitelka Zámečku Ing. Jolanta Burkotová a PR managerka Zámečku Mgr. Simona Cimmer. Zámeček Petrovice je společensky zodpovědný ve všech oblastech a to jak ke svým zaměstnancům, kteří mají možnost se vzdělávat v různých kurzech, na školeních nebo stážích, tak ve vztahu k životnímu prostředí – vybudování á údržba veřejně přístupného nádherného zámeckého parku s jezírky, labutěmi a pávy, tak také společensky zodpovědná k obyvatelům regionu.

Zámeček Petrovice je významným sponzorem a donátorem pro různé zařízení orientující se na děti, seniory, školy a MŠ, ale také podporuje sportovní kluby v regionu. Zámeček Petrovice byl Radou kvality ČR navržen k účasti v celostátním kole, které bude vyhodnoceno na Pražském hradě ve Španělském sále. Nezbývá než pogratulovat a popřát mnoho úspěchů v další činnosti. Více na www.zamecek-petrovice.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama