reklama

Dámy, tohle musíte vidět! Losers Cirque Company přichází se zbrusu novým představením Beach Boy(s)

reklama

Nechte chlapy doma a užijte si dámskou jízdu, při které se vám bude tajit dech nejen při pohledu na akrobatické výkony, ale oceníte i sexy vypracovaná těla všech performerů. Tanečníci a akrobaté ze skupiny Losers Cirque Company jsou opět tady! Oblíbená skupina, která se ve svých představeních nebojí ničeho a mnohdy boří hranice gravitace, přichází s novým projektem! Během každé jejich inscenace na vás čeká show s poutavým příběhem, propracovaná choreografie, nevídané akrobatické prvky a dokonalé taneční kroky. Na svém kontě mají divácky velmi úspěšná představení The Loser(s) nebo Walls and Handbags a nyní vystupují jako Beach Boy(s).

Letní inscenace inspirovaná estetikou kalifornského retra s prvky nového cirkusu, to jsou Beach Boy(s), kluci z uznávané skupiny Losers Cirque Company na poli divadelních prken. Tak na toto představení můžete vyrazit v rámci Mezinárodního festivalu nového cirkusu Letní Letná, která v současné době jede na plné obrátky. „Na představení Beach Boy(s) jsem vyrazila s kamarádkou a musím říct, že jsme si to moc užily. Kluci byli jedním slovem úžasní a scéna opravdu originální. Klidně bych na to šla ještě jednou,“ komentuje své první dojmy hned po představení jedna z účastnic.

Každé jejich představení je originál a rozhodně stojí za vidění. Ve svých projektech využívají nadčasová témata, příběhy ve kterých si každý divák najde to své. V jejich dílech najdete také propracovanou choreografii a jedinečné taneční prvky s nevídanými akrobatickými kousky, při kterých se tají dech. Vyprodaná představení reflektují také fakt, že tito pánové jsou opravdovými mistry ve svém oboru, kteří reprezentují Českou republiku i na zahraničních festivalech.

„Pláž je krásný místo. Kdo by nechtěl na pláž? Pláž je písek, slunce, moře, sůl a hlavně vítr
a vlny! Jenže co když vítr a vlny nejsou a vy jste surfař nebo kitař? Co pak s tí
m? Ležet? Nudit se? Opalovat se? A co zkusit něco dobrodružného? Něco nečekaného! Prostě skutečný zážitek!“ dodává Petr Horníček, který se svou skupinou v rámci přípravy projektu procestoval nejednu pláž.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama