reklama

Dana Morávková: Od scénáře k šicímu stroji

reklama

Každý z nás má svoji neřest a ani známé osobnosti nejsou výjimkou. Naštěstí pro herečku Danu Morávkovou se drahý koníček sbírání kabelek stal její druhou prací – je totiž tváří již desáté kolekce českých kabelek Elega by Dana M., které dokonce i sama navrhuje.

„Navrhovat kabelky je můj splněný sen. Inspiraci sbírám všude kolem sebe, sleduji trendy v ulicích i na přehlídkových molech. Kolekce pro jaro a léto musela být absolutně svěží, a proto jsem vsadila na světlé a pastelové barvy. Ohlasy jsou zatím pozitivní, proto věřím, že bude mít i tato kolekce úspěch,“ podělila se s námi o svoji radost nestárnoucí Dana.

Kromě toho opravdového, podporuje v návrhářských ambicích herečku i její seriálový manžel. Jan Čenský, který celým večerem v hotelu President provázel, se s námi podělil o svůj mužský pohled na téma kabelek: „Já ke kabelkám samozřejmě příliš pozitivní vztah nemám, jelikož jsem zejména sponzor. Dělám si samozřejmě legraci. Kabelky jsou krásná záležitost a pokud dělají své majitelce radost, je vše, jak má být.“

Majitelka Agentury NEJ a modelka Romana Pavelková, která akci organizovala již poněkolikáté v řadě, nám prozradila, že by si české kabelky z Třebechovic pod Orebem bez tváře populární herečky Dany Morávkové, nedokázala už ani představit. Dokonce přišla s nápadem, že spojení pánské kolekce této značky a charismatického Jana Čenského by mohl být dobrý marketingový tah.

Nové modely zatím pouze dámských kabelek předvedla čtveřice MISSek Gabriela Lašková, Monika Leová, Veronika Chmelířová a Carmen Justová. Prezentovat kabelku bylo pro některé dámy výzvou: „I když už přehlídky moc nechodím, tuhle akci jsem si nemohla nechat ujít. Dnes máme ještě rodinnou oslavu, na kterou přijdu o trochu později, ale věřím, že minimálně ženy v naší rodině můj důvod pochopí,“ směje se modelka a zprávařka Gábina.

Kolegyně Monika Leová se cítí sice jistě před kamerou, z přehlídky však měla trochu trému: „Taky chodím přehlídky jenom výjimečně, ale jsem ráda, že jsem se zúčastnila. Přes počáteční nervozitu jsem se díky příjemné atmosféře opět rychle dostala do role modelky.“ Outfity od Lussi Bugner sednuly všem čtyřem kráskám, a to samé platilo i o kabelkách. Nejedna z přítomných dam z akce odcházela s novým přírůstkem do svého šatníku.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama