reklama

Dana Morávková se dmula pýchou!

reklama

Herečka Dana Morávková je pověstná svou elegancí a sofistikovaným stylem pro módu. Není tedy divu, že její kolekce kabelek Elega by Dana M. se už pátým rokem těší oblibě mezi českými ženami. Nápady ale ani po letech rozhodně nedochází. „Hodně času trávím v továrně, kde to nádherně voní, a tam jsem narazila na krásné kůže se vzory. Těch kůží sice nebylo mnoho, ale já je tam nemohla nechat. Vznikla z nich limitovaná edice v kombinaci s přírodními tóny kůže,“ pochlubila se herečka.

Dana se mohla dmout pýchou, jak poznamenal její kolega Jan Čenský, který křest kabelek moderoval, celý večer. Podpořit ji v návrhářských počinech přišlo hned několik kolegyň z branže i stálé zákaznice. Událost si nenechaly ujít ani krásné zprávařky Sandra Parmová a Iveta Vítová, které užily si večer bez ratolestí, i když kromě kabelek byly samozřejmě děti největším tématem.

„Musím přiznat, že s mateřstvím jsem začala řešit hlavně praktičnost kabelek, abych měla volné ruce a aby se toho do ní vešlo co nejvíce,“ říká mamina roční Emily Sandra. Iveta má doma naopak už malou slečnu, která se o módu také zajímá: „Anetka má také svoji kabelku, to je jasné. Ale většinou to skončí tak, že jdeme ven a za chvilku kabelku nesu já, protože jí překáží v lumpačení.“

Do kroužku maminek se zapojila i modelka a podnikatelka Romana Pavelková. Ta sice dcerku nemá, ale to jí nebrání mít doma kabelek za dvě ženy: „raději jsem to nepočítala, ale kolem 50 kabelek mít budu. Nepotrpím si na věhlasné návrháře, ale raději podpořím českou značku, jako je Elega, protože vím, že kvalitou se vyrovná i desetkrát dražším kabelkám.“

Chybět nemohly ani dlouholeté přítelkyně Dany Morávkové Iva Hüttnerová a Dana Batulková. Ta dokonce sladila barvu kabelky nejen s lakem na nehty, ale i s autem, kterým přijela. Ostatně ani Danina seriálového manžela nenechaly kabelky chladným a prozradil, že pro Elegu nafotil sérii snímků pro pánskou kolekci.

Foto: Elega, Klára Bartheldi pro Elega

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama