reklama

Daniela Šinkorová: Kmotra ano, spisovatelka nikdy

reklama

Trochu jako v pohádce si včera připadali návštěvníci knihkupectví Dobrovský. Mezi regály se pohybovali vodníci, lokajové a podobné bytosti, které se staly součástí křtu knížky novinářky a bloggerky Lucie Nachtigallové. Ta po loňském Deníku fejsbukové matky vydala jeho druhý díl – Deník fejsbukové matky pokračuje…

Za kmotry si pozvala své dlouholeté kamarádky herečku Kristýnu Leichtovou, zpěvačku a herečku Danielu Šinkorovou a fotografku Sáru Saudkovou. A nechyběla ani moderátorka Eva Decastelo v princeznovském převleku.

„S Luckou se kamarádíme opravdu hodně dlouho, takže na kmotrovství jsem samozřejmě kývla s chutí. Znám její první knížku, která je skvělá a nepochybuji, že i tahle druhá bude stejně veselá a vtipná,“ nechala se slyšet Šinkorová, která přiznala, že literaturu má ráda, ovšem sama se na spisovatelskou dráhu nechystá.

„Každý zvládáme něco. Psaní rozhodně není moje parketa. Kdybych se já do něčeho pustila, tak to bude strašně dlouhé a to dílo by mělo minimálně osm set stránek. Takže nuda. Ne, tahle dráha mě nečeká. Je pravda ovšem, že malinko Lucii do řemesla fušuju, ovšem v jiném směru, spíše se snažím o písničkové texty a když se vydaří, mám z toho radost,“ uvedla herečka a zpěvačka, která se za pár dnů chystá naskočit do divadelní novinky v Divadle Palace.

„Dostala jsem roli v komedii, která se jmenuje Dva nahatí chlapi, ale nebudu hrát chlapa, kupodivu, ale ve svých skoro čtyřiačtyřiceti letech, pozor, mladou ženu. To je, co? Pro mě takové scifi. A bude to děsná sranda. Režisérem je Antonín Procházka a spolu se mnou se v inscenaci objeví Lucka Benešová, Martin Zounar a Roman Vojtek. Zkoušet začneme začátkem března a přesné datum premiéry bude známo v průběhu několika týdnů,“ dodala Daniela Šinkorová.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama