reklama

Darina Ničová z Kriminálky Anděl ukázala své přírodní trojky

reklama

Pohledu na krásné ženské křivky není nikdy dost a tím spíše, když se jedná o ženu, která sice před pár lety překročila třicítku, ale kdejaká puberťačka by jí její dokonalé tělo a pevná prsa mohla závidět. Řeč je o herečce Darině Ničové, která před pár dny nafotila neskutečně žhavé snímky s fotografem Petrem Floriánem. Odhodila svršky a nechala se zachytit v sexy pózách oděna pouze do rudého krajkového prádla a nutno uznat, že jí to neskutečně sekne!

Darina si focení s Petrem nemohla vynachválit stejně jako spolupráci s jeho dvorní vizážistkou a stylistkou: „Setkali jsme se s Petrem po letech, studovali jsme spolu hereckou školu, on byl o ročník výš a kromě angažmá v příbramském divadle se věnuje i focení. Líčení zajišťovala umělecká make-up artistka Helenka Fričarová. Díky nim vznikly úchvatné snímky a i atmosféra na place byla velmi příjemná. Fotilo se na Žižkově, během focení začalo dokonce silně pršet, to ale naopak ještě dodalo výsledku správný šmrnc. Rozhodně počítám s tímto týmem i do budoucna.“

Uvidíme, jestli se pro příště dočkáme ještě žhavějších snímků. Na prknech Stavovského divadla v rámci hry Spalovač mrtvol už jsme Darinu odhalenou viděli, tak kdo ví, třeba se jednou odhodlá postavit i před objektiv fotoaparátu tak, jak ji pán Bůh stvořil. Rozhodně by to stálo za to!

Foto: archiv Dariny Ničové/Petr Florián

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama