reklama

Davida Deyla neodradila chladná Vltava – doplaval k fanynkám v pravé poledne i v oblečení

reklama

Zpěvák David Deyl si na vlastní kůži vyzkoušel teplotu Vltavy v centru Prahy. Při křtu jeho nové písně Ahora totiž nemohl připlout přímo k lodi, kde ho čekalo na padesát fanynek, ponořil se proto do vody a doplaval k nim. Poslechl tak jejich výzvy, ke které se přidala i Monika Absolonová. Nikdo nečekal, že se David Deyl opravdu do Vltavy ponoří. Španělský letní hit v rageatton rytmu s názvem Ahora boduje v českých rádiích. 

„Chtěl jsem napsat optimistickou píseň, která od prvních tónů v lidech vzbudí radost a pozitivní emoce. Věřím, že se to povedlo, dokonce nylon guitar nahrál pravý Španěl Paco de Tanger, což je na písničce znát,“říká David Deyl.

Ahoru pokřtila s Davidem Deylem zpěvačka Monika Absolonová. Společně s moderátorem Alexandrem Hemalou postříkali symbolickou desku proseccem a připili na letní hit.

Na Spotify má už dnes píseň Ahora přes milion přehrání a řadí se tak mezi nejposlouchanější letní písně na digitálních platformách. K Ahoře vzniklo také Lyric video, ve kterém vystupují reálné fanynky Davida Deyla z celé republiky.

I tuto píseň uslyší fanoušci na velkém koncertu k deseti letům Davida Deyla na scéně, který se bude konat 9. listopadu 2019 v Kongresovém centru Praha.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama