reklama

Desátou Českou Miss korunuje Sophia Loren

reklama

Která z finalistek se stane desátou Českou Miss, se nedozvíme dříve než 29. března, kdy proběhne finále jediné národní soutěže krásy v ČR v přímém přenosu na Primě. Už dnes ale víme, že korunku převezme královna krásy od legendy světové kinematografie, sex symbolu 60. let a jedné z nejkrásnějších žen světa Sophie Loren, která letos zasedne v porotě.

Je to jméno jako hrom. „Sophia Loren je pro mě stále synonymum krásy, talentu, přitažlivosti a smyslnosti. Jsem ráda, že legenda stříbrného plátna zavítá díky České Miss i do České republiky. Je to dáma, která má co říct současným ženám bez ohledu na běh času. Je dobrým příkladem toho, jak lze s krásou a talentem celoživotně zacházet. Těším se upřímně na setkání s hvězdou večera“, říká ředitelka soutěže Michaela Maláčová. Účast celosvětově známé osobnosti v porotě jediné soutěže krásy je už tradicí. V minulých ročnících přijali pozvání například Alain Delon, Ivana Trump, Jean Claude Van Damme, Claudia Cardinale nebo Ornella Muti.

Sophia Loren

Hvězda světové kinematografie s italskými kořeny je jednou z nejslavnějších a nejvíce oceňovaných hereček. Svou kariéru začíná v Itálii na počátku padesátých let, o necelých deset let později již podepisuje smlouvu s filmovým studiem Paramount Pictures a ze Sophie Loren se stává filmová star mezinárodního rozsahu.  60. a 70. léta přinášejí desítky rolí ve filmech předních italských i hollywoodských režisérů, kde hraje po boku neméně zvučných jmen, jakými jsou Marcello Mastroianni, Carry Grant, Gregory Peck, Paul Newman a nespočet dalších. Horalka, Manželství po italsku, Včera, dnes a zítra nebo Verdikt to je jen nepatrný výčet filmů, ve kterých na vrcholu své kariéry excelovala.  Její výkony sbíraly nejrůznější filmová ocenění po celém světě. Je držitelkou dvou Oskarů, Zlatého glóbu, Zlatého medvěda, Césara a řady dalších.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama