reklama

Designové koše: Nový pohled na odpad

reklama

Na trh přicházejí dotykové koše nesoucí název Bo. Odpadkové koše tak již není potřeba v domácnosti skrývat, naopak se stávají hrdým designovým kusem nábytku. Bo je na první pohled odlišný od jiných odpadkových košů. Jedná se o řemeslný produkt s čistými, hladkými liniemi, tvarem připomínající skříňku se čtyřmi elegantními nohami. Brabantia nezapomíná ani na ekologickou stránku, koše jsou recyklovatelné.

Odpadkové koše Bo jsou ukázkou toho, že i obyčejný koš může být skvělým doplňkem interiéru, který je nejen praktický, ale i elegantní. Díky vyvýšenému tělu na čtyřech nohách je snadno přístupný, a navíc se kolem něj snadno udržuje pořádek. Bo nabízí tři varianty vnitřního provedení s 1, 2 nebo 3 odnímatelnými vědry. Hodí se tak i na tříděný odpad. Rozmanitá je i barevná škála košů, na výběr je z osmi odstínů, včetně minerálních barev. Samotná obsluha koše je pak velmi jednoduchá a čistá, otevírá i zavírá se pouhým dotykem.

„V designových koších Bo vidíme budoucnost nakládání s odpady. Nejen díky jedinečnému designu, současným barvám, ale také jeho zaměření na udržitelnost,“ říká Martin Noha z Brabantia. Koše jsou vyrobeny z vysoce recyklovatelných materiálů (skříňka ze 40 %, vnitřní vědra ze 100 %) a jsou oceněny bronzovým certifikátem Cradle-to-Cradle. Jedná se o velmi přísné hodnocení produktu v 5 kategoriích: zdraví materiálu, opětovné využití materiálu, obnovitelné zdroje energie a řízení uhlíku, vodohospodářství a sociální spravedlnost. Cílem tohoto projektu je snížit množství neobnovitelného odpadu.

Na koše je poskytování záruka 10 let a k dostání jsou i se speciálními sáčky PerfectFit, které se snadno vkládají i vynáší a drží přesně na vědrech bez převisů. K dostání od října 2017 v kamenných prodejnách Luis, Homeart, DBK, Love Home a ve vybraných kuchyňských studiích.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama