reklama

Dětský den na Zámečku v Petrovicích: Přišla i princezna

reklama

Dětský den se dělá všude možně. Ale ne všude mohou říct, že se koná na zámečku a že přijede opravdová princezna. V Petrovicích už to po uplynulém víkendu klidně tvrdit mohou. Nebudou totiž ani v nejmenším lhát.

Už název luxusního hotelu, tedy Zámeček Petrovice napovídá, že spojení se sídlem princů a princezen je naprosto dané. A onou šlechtičnou, která na dětský zážitkový den dorazila, byla Maruška Dragounová, tedy vítězka Miss Princess 2017. Mnohem důležitější však bylo, že si akci, kterou pořádal hotel společně s Rotary clubem Ostava City, všichni mrňousové parádně užili. Zejména pro prcky z dětských domovů to byl zážitek, na který budou ještě dlouho vzpomínat.

Aby také ne! Vždyť dorazil například čaroděj Ivoděj alias Jack Sparrow, nebo se konala dětská módní přehlídka značky Fashion Kids. Ale co by to bylo za zábavu, kdyby na řadu nepřišly nějaký ty soutěže? Děti si tak mohly třeba zaskákat v nafukovacím hradě nebo si nechaly na obličeje namalovat nejrůznější motivy. Partnery akce byli Rotary club Ostrava City, Prckův Ráj a Mercure hotels. Akci moderovala Alexandra Uherková a když si děti na závěr odnesly i pár hodnotných cen, všeobecné nadšení nemohlo být větší.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama