reklama

Diamantová party ve znamení FirstStyle magazinu!

reklama

To byl mejdan! V klubu Top Gear v Praze se sešli nejen milovníci luxusních aut, ale všichni, kteří mají zábavu jako životní styl. Jsme rádi, že jsme vám mohli nabídnout zajímavý program. I když je pravda, že spokojen byl hlavně jeden muž.

Máme na mysli výherce diamantu, který do tomboly věnoval Martin Kilian (www.best-diamonds.cz). Jeho hodnota byla bezmála 40 tisíc korun. Ale nebyla to jediná cena, pro kterou mělo smysl koupit si los od našich krásných hostesek. Půvabná slečna si například odnesla zároveň zapůjčení vozu Porsche 911 od společnosti Dream Cars i pobyt v hotelu Lesana ve Špindlerově Mlýně. Otázkou je, co bude dělat sympatický mladík s poukazem na úžasné focení s fotografem Filipem Matušinským. No, třeba sám vyzkouší něco nového, nebo poukaz využije jako vánoční dárek. Kdo by snad nechtěl čekat až do konce programu (což by bylo vzhledem k diamantovému lákadlu velmi nerozumné), mohl sáhnout po druhé tombole a cenu si vyzvednou okamžitě. Získat mohl například oblečení od značek Sanctum nebo Uncle Sam, poukaz na romantickou noc v hotelu U Schnellů, zákrok na klinice plastické Glamour Aesthetic, vouchery na ruční mytí vozu iDry, konzumaci v Top Gear baru a Oxo restauraci a další skvělé ceny.

Byly sexy

Pánové se určitě nejvíce těšili na módní přehlídky. I když i krásná zpěvačka Karolína Tothová by jistě stála za hřích přesto, že do klubu nepřišla s úplně nejlepší náladou. Nicméně stačilo pár minut mezi vámi a už zase zářila jako sluníčko. V rámci módní show návrhářky a zakladatelky značky Delamy fashion Lenky Michálkové pak sexy modelky ukázaly své dokonalé křivky. Ty však mnohem víc vynikly u druhé přehlídky, kterou měla „na svědomí“ značka Stanga (www.stanga.cz). Kdo náhodou „neviditelné“ kalhotky neznal, musel se okamžitě zamilovat. Otázkou je, zda to opravdu bylo jen do kalhotek nebo do odvážných modelek.

Super projekt

V každém případě jsme rádi, že se večer povedl. A to i díky GAAN Production, která společně s Norman‘s Academy připravuje na rok 2014 už šestý ročník úspěšného programu ZHUBNI DO PLAVEK. Soutěž bude zacílena na všechny, jenž trápí přebytečná kila a nechtějí jen zhubnout, ale také změnit svůj životní styl. Je jasné, že u toho nemůžeme chybět ani my, takže vás budeme o všech novinkách pravidelně informovat. Třeba už na příští FirstStyle magazine party. Věříme, že si ji užijeme minimálně stejně, jako tu diamantovou! Na fotky, jejichž autorem je Ivan Pithart, se můžete podívat ve fotogalerii

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama