reklama

Diamantové hodinky pro náročné

reklama

Kolekce diamantových sportovních hodinek D.I.C. vychází ze šperkařského zaměření firmy a zároveň vzdává hold aktivnímu, modernímu, stylovému a sebevědomému muži.  V kolekci se pojí nadčasovost s módními trendy. 

Sportovní  hodinky D.I.C. v základním provedení vykládané 19 diamanty lze zakoupit i v provedení s chronografem. I u této kolekce hodinek je zaručena léty ověřená kvalita švýcarského hodinářství. Stejně tak jako i jiné významné značky, spolupracuje také  šperkařská  společnost D.I.C. s významnými osobnostmi. Diamantové  hodinky D.I.C.  zdobí zápěstí např. Radka Štěpánka, Tomáše Berdycha,  Richarda Müllera či Bulhara Ivo Angelova, mistra světa v zápase. Hodinky  lze  zakoupit v v showroomech  D.I.C. v Praze, Bratislavě , Sofii, Moskvě a Budapešti. Cena hodinek s pryžovým páskem je 115.000Kč (u všech barev). Cena hodinek s pryžovo-kovovým páskem je 120.000Kč (u všech barev) Více na www.dicholding.com.

Technická specifikace sportovních hodinek

  •  safírová sklíčka
  • sportovní hodinky v provedení se švýcarským automatickým strojkem  ETA  2846 s funkcemi  hodin, minut a data (základní řada)
  • ve vyšších řadách modelů s chronografem a strojkem Chronograph & Big Date 4500/2892, najdete funkce jako automatický kalendář,  datum, den, fáze lunárního měsíce, stopky nebo tachometr
  • na korunce logo  D.I.C. v 18 kt. zlatě
  • ciferník s 19 diamanty v briliantovém brusu
  • luxusní pásek v kombinaci chromu a kaučuku

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama