reklama

Diamanty jsou věčné. Tak jako Cartier

reklama

Kouzlo ukryté ve fazetách třpytivého diamantu dodává odvahu k těm nejodvážnějším činům a je inspirací v našich nejtajnějších snech. Odhalujíce živoucí sílu charakteru a osobnosti svého nositele, Cartier dodává diamantům třpyt, který projasňuje naše životy plamenem věčnosti.

Každá diamantová kreace slavného šperkařského domu s sebou nese příběh, vyjádřený silou okamžiku, připomínající nejvzácnější momenty života, které se odrážejí v intenzivní záři světla. Po více než 160 let je diamant Cartier výrazem lásky, odvahy, emocí, oslavy, radosti a společně strávených chvil. V roce 1933 získal Cartier, v čele s kreativní ředitelkou šperkařského oddělení Jeanne Toussaint, patent na „neviditelné zasazení“. Metoda, která nechává kov okolo zasazovaného kamene zmizet, a tím vyniknout pouze samotnému drahokamu.

Dovednost, díky které se Cartier stal proslulým inovátorem a mistrem ve svém oboru. V důvěrném dialogu s klientem je Cartier klenotníkem, jehož umění propojuje všechny tužby, a kde dokonalost šperku je v úzkém propojení s výjimečnými dovednostmi. Co spojuje nekonečnou řadu diamantů na náramku, tiáru zářící tisíci ohni, slavnostní náhrdelník jako vystřižený z Příběhů tisíce a jedné noci s impozantním diamantem ve tvaru kapky o váze třiceti karátů? Třpyt. Rukopis. Řemeslné umění.

Unikátní způsob transformace světla a transparentnost, měnící povrch a podmanivou hloubku kamene ve skvostný a osobitý šperk. Diamanty pro denní nošení i hvězdné noci, kouzelné objekty touhy jako pokračování příběhů, ve kterých jsou ženy velkolepými hrdinkami.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama