reklama

Divadelní tip: Pražská premiéra The Naked Truth – Odhalená pravda ve Studiu Dva

reklama

Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče… Mimořádně vydařená komedie The Naked Truth (Odhalená pravda) britského autora Dave Simpsona (do češtiny přeložila Dana Hábová) je s velkým úspěchem inscenována po celém světě.

Hra, která vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší, bude 11. ledna v 19:00 poprvé uvedena v pražském Studiu Dva. V hlavních rolích excelují Chantal Poullain, Gabriela Míčová, Markéta Plánková, Anna Stropnická, Hana Kusnjerová, Alena Bazalová, Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková, Natálie Tichánková, Petra Špindlerová, Klára Apolenářová a Daniela Choděrová.

Hrdinky povznášející a nadějeplné komedie The Naked Truth na kurz pole dance přivedly nejrůznější důvody – snaha zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet si muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu. The Naked Truth je výzvou všem ženám a oslavou ženské síly, která se dokáže vzepřít nepřízni osudu. Tuhle podnětnou hru pro ženy, o ženách, by rozhodně měli vidět i muži (pokud ovšem nemají strach)!

The Naked Truth je nejnovějším projektem společnosti StageArtCz, režie se ujal Petr Halberstadt, výkonným producentem je Radim Fiala. „Hra měla českou premiéru 26. října na naší domovské scéně v brněnském Divadle Bolka Polívky a sklidila velmi příznivé divácké ohlasy. Máme radost, že reprízy jsou na dlouhou dobu dopředu vyprodány,“ podotýká Petr Halberstadt.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama