reklama

V Divadle Radka Brzobohatého slavili Vánoce

reklama

Ještě ne mezi svými rodinami, ale již mezi kolegy proběhly vánoce v Divadle Radka Brzobohatého. Po představení úspěšné komedie Parfém v podezření se sešli herci a herečky v divadelním klubu, aby si vzájemně poblahopřáli k nastávajícím svátkům a předali si vzájemně dárky.

Přišli i ti, kteří ten večer zrovna na scéně nehráli a příjemná nálada se nesla celým večerem. Diváci, kteří zůstali ten večer v klubu se tak mohli setkat například s Valérii Zawadskou, Janou Švandovou, Simonou Postlerovou, Vandou Károliy nebo Petrem Vágnerem. Všem pak hezké svátky popřála ředitelka divadla Romana Goščíková.

Kdo by si však myslel, že Divadlo Radka Brzobohatého zůstane mezi svátky prázdné, je na velkém omylu. Hned 28. prosince je na programu populární komedie Klec bláznů, kde na jevišti exceluji příkladně Ernesto Čekan, Miroslav Mejzlík, Petr Oliva, Antonín Hardt, Kateřina Peřinová nebi Dagmar Čárová. 29. prosince je možné zhlédnout muzikál Cyrano, 30, prosince komedii Tři letušky v Paříži a ani na Silvestra nepřijde divák zkrátka. Na repertoáru je další komedie Drahoušku, toužím po tobě, kde hrají Ernesto Čekan, David Gránský, Miroslav Hrabě, Kateřina Peřinová a Charlotte Doubravová.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama