reklama

Divočina v Pařížské ulici!

reklama

V Pařížské ulici v Praze se konala party plná exotických chutí, afrických bubeníků a vášnivých rytmů. Vrcholem večera byl křest knihy luxusního penzionu Villa Memories pro V.I.P. hosty, jehož se s nezadržitelnou spontaneitou zhostila moderátorka Jolana Voldánová.

Kromě ochutnávek afrických specialit si hosté, mezi nimiž byli přední představitelé národních a nadnárodních firem, užívali představení afrických hudebníků, taneční workshop a ajurvédských masáží. Party se konala v kancelářích sítě Asten Hotels, partnera Villy Memories, u příležitosti křtu exkluzivní knihy propagující luxusní penzion Villa Memories. Role kmotrů se kromě Jolany Voldánové, která pohotově vysrkla šampaňské přímo z listů knihy, ujala ředitelka vily Jana Poláková a managing partner Asten Hotels Jiří Gajdošík.

Villa Memories

Villa Memories leží nedaleko Zlína přímo v srdci nejkrásnější moravské přírody. Luxusní vila v neokoloniálním stylu je obklopena pečlivě udržovanou zahradou a disponuje pěti tematickými pokoji Zebra, Džungle, Vlk, Leopard a Země a velkorysými vnitřními i venkovními prostory. Inspirace nejlepšími zážitky z cest a unikátní kombinace moderních designových materiálů s prvky exotických artefaktů dodává vile osobitý styl, který společně s bezchybným a individuálním servisem zaručuje komorní a originální atmosféru. Vila je golf-, baby- a party-friendly. Součástí služeb jsou kromě hlídání dětí, pronájmu čtyřkolek či firemního a party servisu zejména vynikající masáže.

Kniha Villa Memories

Exkluzivní publikace, kterou produkovala Salt & Pepper Agency, je zahalená do černé sametové obálky s metalickou ražbou a na 80 stránkách představuje dokonalé interiéry, „zenové“ exteriéry a všechny luxusní služby poskytované ve Ville Memories. „Je přirozené, že pro sebe a pro své nejbližší chceme vždy jen to nejlepší. Pobyt ve Ville Memories neznamená jen luxusní ubytování, ale skutečný zážitek! Jsme připraveni vyhovět každému vašemu přání: máte narozeniny nebo významné výročí, plánujete svatbu či slavíte pracovní úspěch? Zajistíme vám slavnostní výzdobu, oběd nebo večeři s dortem a šampaňským, zorganizujeme dětskou party, nejrůznější animace a další doprovodný program včetně ohňostroje, všemožných degustací, kuchařských show a ve finále možná přijde i kouzelník…“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama